vija

2015-12-12 17:12

Jus pati suprantate,kad tie visi negerumai yra nervinio pobudzio.Daugelis taip jauciasi,sergant hipochondrija,panikos priepuoliais ar nerimo sutrikimu.Patikekite,kad jums tikrai nera jokio auglio ir kitos fizines ligos.Juk jus issityrete.Siaip tai siame forume yra tema apie panikos priepuolius.Apsilankykite ten ir suprasite,kad nesate viena.Ir tikrai nuo sitos ligos nemirsite:)

Neregistruotas

2015-12-12 16:12

Maždaug prieš penkis mėnesius prasidėjus pirmam panikos apsireiškimui manyje, aš supratau kad sergu. Kuo? Nežinau. To ir gydytojai nepasakė. Po visų tyrimų, kurie įrodinėjo mano sveikumą, beliko visiems pagalvoti, kad man tiesiog paauglystė arba šiaip rdquo;psichuškėrdquo;. Bet taip pagalvojo kiti, ne aš. Aš kiekvieną dieną laukių mirties, įsivaizduodama kad sergu vėžiu, kad man priešinfarktinis, kad auglys jau spaudžia regėjimą. Dažnai net galvoju kad pamažu apanku... Nors akys 1.1 ar kaip ten, pačios geriausios. Kur dar galvos skausmai, pykinimas(be vėmimo) silpnumas, nuovargis. Buvau ir pas psichologą. Keletą kartų palankius nepajutau kokio dieviško nušvitimo. Per 5 juodus mėnėsius, pamenu kelis prašviesėjimus. Gal tai būdavo tada, kai su savimi iš širdies pakovodavau įtikinėdama save kad man nieko nėra. Bet jau nusibodo jaustis priešmirtinėj būsenoj su mirtinos ligos kvapu. Kam yra taip buvę, ir kaip iš to vadavotės? Viskas - iš nervų?

Neregistruotas

Iš nervų - visos ligos

2015-12-12 16:12

Iš nervų - visos ligos

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių