Neregistruotas

2015-10-10 12:10

Na man irgi buvo nukirpe plaukus trumpai,bet po triju menesiu jau greit ataugo keli cm.Na tiesiog ir as nezinau patarimu..ziurejau nete apie plauku prieziura ir radau apie plauku kirpima,kada juos reikia kirpt kad butu sveiki (gal ir greiciau augtu) pagal senoliu isminti.Ir buvo duota data kada geriausia plaukus kirpti...Na nezinaua ar tiesa bet galima ir pamegint ;D

audra

2015-10-04 19:10

sveiki... vat turiu tokia problemele... nusikirpau plaukus gana trumpai, na tiesa pasakius tai man kirpeja nukirpo gana trumpai, tad labai prasau pasakykit patarimu, kaip pagreitinti plauku augima? jau 2 menesiai kaip nusikirpusi ir ataugo puse cm... labai prasau patarimu.

audra

Greitesnis plauku auginimas

2015-10-04 19:10

Greitesnis plauku auginimas

Neregistruotas

2015-09-29 17:09

:) Aš ir šiuo metu turiu tokią problemą... :) Taąiau kaip įmanydama stengiuosi ją pagerinti. Tau patarčiau masažuoti galvos odą, jog pagerintų kraujotaką, o taip skatini plaukų augimą. aš kas vakaraą atsisėdu jei prie Tv, pasiimu naturalių plaukų šerelių šepetį ir šukuoju gan ilgai plaukus. Jis nedrasko plaukų, o tik iššukuoja negyvus. Dar patarčiau nusipirkti šampūną su kofeinu iš vaistinės. Jis kainuoja apie 23 litus, tačiau, girdėjau, jog jis labai padeda, o kai šiandien nusipirkau, perskaičiau etiketę, ir tikrai, atrodo, gan geras šampūnas turėtų būti. Dar, jei nebijai investuoti į plaukus, nusipirk plaukų galiukų serumą. Ir naudok dilgėlių preparatus. Nes sako, jog nuo dilgėlių sparčiau plaukai auga :) tai viskas, ką išbandžiau. O šiaip, dar sako, jog reikia gerti vitaminus :)

Neregistruotas

2015-06-02 15:06

Man taip pat blogai su plaukais
Visur nenaturalios plauku priežiūros
Manp galiukai begalo išsausėja nors ir kirpau prieš nepilnas dvi savaites
Jai žinote naturalių priemonių atsakykite
Noriu ilgesnių plaukų ...

Neregistruotas

2015-04-17 10:04

as plaukus istrinu kosmetiniu zibalu ir citrinu sultimis (1:1), tai senoliu laiku plauku stiprinimo budas,kartu skatinantis ju augima. zibalas kainuoja apie 10lt, ji nesunkiai rasi visose svaros prekiu parduotuvese. specifinio kvapo nebijok, isplovus su sampunu jo nelieka:) jei nesi naturalios kosmetikos megeja sis budas tau netiks. jis reikalauja kantrybes...

Neregistruotas

2015-04-17 06:04

man tai fainiai jei nukerpa labai trumpai tai atauga lb lb greitai :D

margo

2015-03-09 20:03

nei stebuklingi sampunai nei dilgeliu ekstraktai daug naudos neduos .Svarbiausiai pinaverte mityba , geros kokybes vitaminai ir miegas. plaukams labai kenkia bemieges naktys. Todel svarbiausiai gerai pailseti ir naudoti maisto papildus.Ir dar labai sveika retkarciais istrinti galva juoduju ridiku sultimis. Bet sultys reikia praskiesti virintu vandeniu.

Neregistruotas

2015-03-09 14:03

dilgeliu sampunelis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių