brone

2015-10-10 13:10

Sveiki,kas liecia dirza-tai ji nesioti galima tik 2val.per diena,nes nuo ilgo nesiojimo atrofuojasi nugaros raumenys.rdquo;Korsetasrdquo; taip pat duodamas ligoninese po stuburo isvarzu ir ataugu salinimo operaciju.Pati esu po 2 operaciju,bet skausmai siaubingi,o liga progresuoja.Dabar esu 2gr.invalide, bat ranku nenuleidziu.

Neregistruotas

2015-10-01 14:10

man 20m., esu studentas, prieš kelis metus nustatė juvenilinę osteochondrozę, dabar apie metus laiko jaučiu varginantį stiprų skausmą, kuris retai kada išnyksta..nuolat jaučiuosi pavargęs, piktas, sunku susikaupti, mane ši liga erzina nes trukdo gyvent...išbandžiau įvairius papildus, bet nelb kas padėjo gal tik nuo galvos svaigimo vertigoheel..bandau visokius gydymo būdus: speciali nugaros raumenis stiprinanti mankšta,mankšta su gimnastikos kamuoliu,joga, viskas padeda tik laikinai, bei reikalauja didelės kantrybės...jaučiu, kad pralaimiu ligai, todėl bandau ieškot naujų gydymo būdų ir susitvarkyt savo gyvenimo įpročius taip, kad nugara būtų kuo labiau apsaugota...buvau pas ortopeda jis išrašė specialų dirža, kuris taip pat šiek tiek padeda (kam idomu rdquo;idemusrdquo; Vilniuj toks ortopedijos centras yra,diržą kompensuoja valstybė), žadu lankyt baseiną,bei lengvai treniruotis su svarsčiais(saugant nugarą), susidomėjau ortopedinėm kėdėm (www.leksima.lt/index.php?page=lt_produktai_specialus_laboratorineskedes) ir čiužiniais, šie dalykai brangūs, bet gal naudingi...ieškau panašaus amžiaus žmonių, kurie norėtų kartu mankštintis, eiti į baseiną ir t.t. ir šeip jei kas ką naujo sužinot apie šią liga meskit čia...mano kontaktai... mnugara@gmail.com, skype albiniuxx.

Neregistruotas

Kaip palengvinti ligos sukeliamus skausmus, galimi vaistai, priemonės, pasidalinti patirtimi, susipažiti su žmonėmis turinčiais šia problemą ir pabandyt kartu kovot su liga..

Neregistruotas

osteochondrozė

osteochondrozė

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių