Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-24 21:08

suklidai rasydama dievas johnas.jis vadinamas palaiminta dievo-johnof god.
o lietuvoje as labai myliu ir gerbiu ir daug bendaruju su kun Valerijum Rusdzinsku pas kuri suvazioja zmones is visos lietuvos gaudami iv pagijimus

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-24 21:08

nieko jis neturi.jis tai daro nemokamai uz savo pinigus ,ir ne vienam zmogui nereik moketi ar tai ka nors reiskia??ir 20 metu jis tirinejamas ir diskovery filmai statomi,mokslininkai....kasdien daugeli zmoniu pagija ir oficialiai garseis medikais patvirtinta te pagijimai nuo vezio...
seip ne viena lyga seip sau neatsiranda,meile atperka visas nuodemes-tai sakoma sventame raste.ir visu pirma gidyti reikia siela ir kunas pagys.darbas turi but su priezastim darbas,savo puikybe,pykciu,nuoskaudom,neapykanta.
brazilijoje visas akcentas i meilia,nuolankuma ir pagalba.
maciau as ir chrlatanu ir seip liaudies gyditoju verslininku kurie akcentuodavo ne i asmenybe keitima o rdquo;rdquo;ateikite pas mane ir busite turtingi,sveiki ir laimingirdquo; ir kainos tukstanciais.
as buvau viena koja karste,ir istrukau dirbant su savimi,atveriant savo sirdele
p.s. zmogus Dievo praso isminties ir Dievas duoda jam problemu kad ta isminti igautu :)

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-24 19:08

Iš minėto tinklapio susidariau nuomonę, kad dievas Džonas turi velniškai gerą komandą:psichologai, dizaineriai, reklamos vadybininkai, asmeninę charizmą, o toliau kaip sakoma rankų miklumas irjokios apgavystės, tik begalinis žmogaus tikėjimas ir noras išgyventi bet kokia kaina.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-24 18:08

Tai dar labiau patvirtina tikėjimo faktorių.Faktorius , kad šalia tavęs meldžiasi tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio nieko nepaliks abejingu įvyksiančiam stebuklui.
Kadangi savam krašte pranašu nebūsi, tai žmonėms pararadusiems viltį ar ieškantiems naujų pojūčių labiau imponuoja svetimi kraštai.
Jei į mūsų Šiluvą pradėtų važiuoti indai ir amerikiečiai, būtų toks pat efektas, kaip mūsiškiams dabar Indijoje.
Bet žmonės serga ir miršta tomis pačiomis ligomis
Ir Indijoje ir Brazilijoje.
Be to kas nežino placebo efekto, kai bandant naujus vaistus , vieni bandomieji ligoniai gauna elementarią kreidą , bet jie įsiteigę , kad geria stebūklingus vaistus ir pasveiks.Ir rezultatai gavusių tikrus vaistus ir kreidą būna netgi panašūs.
Toks gyvenimo ciklas, jei gimei tai ir mirsi.Miršta ir garsiausi šventikai.
Tik stiprus žmogus , pažįstantis save ir savo ligą gali su ja kovoti, o silpnas greičiau pasiduoda ir sunyksta.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-24 17:08

skaiciau ne tik sia merfio knyga,gan stipri.man seip labai patinka lazarevo knygas,kiek zinau jos perverte daugelio zmoniu pasauleziuras.seip manau kad isigyditi galima nuo bet kokios ligos,t.y pakilti virs tos lygos,keisdami save.kaip rytose sakoma-naujas zmogus,nauja karma.tik zmonems keistis ir yra sunkiausia,legviau sirgti.kaip sunku maziti savo dydibe,pikti kitu zmoniu smerkima,NIEKAS NEGALI MUS ISMUSTI IS VEZIU,TIK MES PATIS SAVO NETAISIKLINGA REAKCIJA I SITUACIJA,GALIM MATYTI visur pozitiva ir nestresuoti bet...
mano artimas zmogus sirgo 4stadyjos veziu kaulu.praejo hemija klinikose,nuviko i brazilija kur atvazioja tukstanciai zmoniu,malda ir meditacija(pagreitintas stiprus darbas su savo pasamone,arba siela) gavo stulbinanti rezultata...
jus nepatingekite ir paskaitykite WWW.JOHNOFGOD.LT manau paliks pedsaka sirdeleje

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-24 08:08

Jei tai liga nereikalaujanti chirurginio gydymo , džiova ar kažkas kam nereikia agresyvaus tradicinio gydymo ,o daugiau nervinio pagrindo tikėk ir pagysi net Lietuvos šventosiose vietose.
Paskaitykit knygą rsquo;Jūsų pasamonės galiardquo; , ten yra visi atsakymai į šį Jūsų klausimą.Svarbiausia yra TIKĖTI.
Jei tai vėžys ar kokia agresyvi ligos forma tai gausit Dalai Lamos palaiminimą į dangaus karalystę.
Aš dabar gyoma chemija ir pagal šią knygą bandau pasamonės terapiją.Rezultatai neblogi.
O pavyzdžiui atrodė su širdim negerai, visi tyrimai parodė, kad tai grynai nervų įtaka.

finka
Pranešimai: 3

2015-08-24 07:08

is tikro labai daug netradiciniu gyditoju apsimeteliu o yra ir tokiu apie kurios stato filmus,jem dekoja prezidentai.joao is brazilijos aplanke su padeka pats DALAI LAMA (galit paziureti www.johnofgod.lt) ir tikrai apsilankes pamatai kad tai viksta,neismanymas.o ypatingai kai kauno akademinese klinikose sukisi kruva pinigu kisems kad tave operuotu,kad tavim pasirupintu ir nieko... o nuvaziavus i brazilija gauni ta pagijima ir dar nemokamai kas tai?????

finka
Pranešimai: 3

kas tai?kaip zmones pagija nuo sunkiausiu lygu netradiciniais budais

2015-08-24 07:08

kas tai?kaip zmones pagija nuo sunkiausiu lygu netradiciniais budais

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-07-09 17:07

įdomu kaip _finkai_ sekasi dabar..
nes taip šviesiai rašo šitas žmogiukas.. .. ..

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių