Andrius

2015-11-16 17:11

Dėl bažnyčios nuomonės-katalikų bažnyčia tikrai nepriešarauja, priešingai - popiežius yra išleidęs raštą ta tema, kur donorystė kaip tik vadinama aukščiausia meilės artimui išraiška.
Skeptišką požiūrį turi nebent seno auklėjimo žmonės kur nors provicijoje.

Neregistruotas

2015-11-13 13:11

dažniausiai žmonės nesupranta tų, kuriems reikia pagalbos, kol patys nepatiria savo kailiu. Pries kelis mėneius mano tėveliui persodino svetimo žmogaus inkstą, kuris papuolęs į avariją nepabudo iš komos. Jo artimiesiems mes esame begalo dėkingi, kad sutiko paaukoti to žmogaus organus. Tokios aukos yra tikrai vertos dėmesio, juk suteikia kitam žmogui viltį ilgiau gyventi. Turėtų būti daugiau kalbama donorystės tema, kad paskatinti žmones tokiam žingsniui. Juk nė vienas su tuo susidūręs neįsivaizduoja, kad žmonės donoro laukia dažniausiai ne kelis mėnesius ir ne vienerius metus, bet ir po 5- 10 ir daugiau metų. Sunkus ir ilgas laukimo procesas, kai esi nuolat priristas prie namų, negali toliau ir ilgiau isvykti nei porai dienų, nes nuolat turi dializuotis(3-4 kartus per savaitę) klinikoje.

studente

2015-11-02 22:11

manau,kad zmones yra mazai informuoti ka reikia daryti norint tapti donoru.pati uzpildziau anketa donoro kortelei gauti.visa tvarka turejau susizinoti pati,nes gydytojai apie tai irgi mazai ka zino.reikia daugiau informacijos sia tikrai svarbia tema.

Neregistruotas

2015-11-01 09:11

Apie donorystę iš tiesų kalbama mažai.
Mes norėtume padaryti daugiau, tačiau bet kokią propagavimo akcija, laidą, straipsnis kainuoja, ir patikėkite, šių paslaugų teikėjai apie labdara negalvoja.
Dauguma jų mano, kad žmonės dirbantys transplantacijos srityje yra prisikimšę kišenes pinigais, o realybėje esame biudžetininkai su vienų mažiausių biudžetu. Nepaisant visko mūsų darbuotojai su malonumu suteiks informaciją apie donorystę telefonu Vilniuje 279 60 96 arba el. paštu. Pakviesti galime atvykti ir į jūsų darbovete.

Neregistruotas

2015-09-19 11:09

esu jauna mergina, bet nepritariu organų donorystei - bet ir iš provincijos nesu..

Neregistruotas

2015-09-10 21:09

Sveikas protas negali suvokti, kaip galima priesintis donorystei! Kaip dauguma zmoniu nesupranta, kad kazkam gali gyvybe isgelbeti?! Negi geriau, kad vidaus organai supus ar kitaip bus utilizuoti...

Neregistruotas

2015-09-09 19:09

As taip pat esu pasiryzusi donorystei...
Donoro kortele issiimti Lietuvoje bijau.... Musu gydytojus valdo pinigai o ne humaniskumas... Ir nors pati greit priklausysiu medikams, bet visgi jais taip nepasitikiu..
Savo mamai visuomet sakau, kad jei as mirciau tegul mano organus atiduoda recipientams, taciau ji nesutinka.. Sako tai draudzia baznycia? Ar tai tiesa?
O gal yra kokia iseitis?

Neregistruotas

2015-09-06 21:09

manau,kad įstatymai reikalaujantys atsiklausti artimųjų, dovanojant mirusio giminaičio organus yra neteisingi(jei nėra pareikštos žmogaus valios).

Neregistruotas

2015-09-06 21:09

Manau, kad jūs teisi, gerb. inžiniere. Deja, mūsuose įteisinus donorystę be artimųjų leidimo būtų susidurta su dideliu visuomenės pasipriešinimu. Ypač vargingesniuose ir mažiau apsišvietusiuose sluoksniuose. Juk ir dabar kartais per TV rodo, kaip kaime kaimynai smerkia tuos, kurie sutiko paaukoti savo artimųjų organus. Bet tai, veikiausiai, yra švietimo problema, kuri išsispręstų pravedus didžiulį aiškinamąjį darbą.

lina

organų donorystė

2015-09-03 17:09

organų donorystė

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių