Neregistruotas

2015-06-25 12:06

Kodėl mūsų gydymas unikalus?

Mes ne tik gydome žvynelinės simpotomus, bet ir atkreipiame dėmesį į priežastį.

Mes jums padėsime ne tik siekiant sušvelninti fizinius simptomus, bet taipogi nustatant šalutines priežatis, kurios prisideda prie tebesitęsiančios žvynelinės, ir suteiksime gydymo taisykles, kurios padės pasiekti jūsų ligos remisiją.

Dauguma sergančiųjų yra nusivylę ilgamečiu tradiciniu žvynelinės gydymu, kuris suteikia tik laikiną palengvėjimą, bet neduoda ilgalaikio sprendimo negalavimui.

Išsiaiškinus jūsų dabartinius simptomus ir atkreipiant dėmesį į priežastį The Psoriasis and Skin klinika siūlo jums ilgalaikio gydymo sprendimą. TAI yra kas daro mus unikaliais.

Produktuose nėra kortizono, jie kliniškai ištirti Vienos “Universitätsklinik für Dermatologie” itin griežtomis sąlygomis, gauti ypač geri rezultatai.

www.drmichaels.lt

Neregistruotas

2015-06-25 11:06

Gerbiami lankytojai

Mano vardas Bozhidar, esu iš Bulgarijos. Žvyneline sergu jau nuo 1980 metų.Iki 2006 metų pavasario išbandžiai beveik viską, kad sušvelninti šią ligą, tačiau rezultatai budavo labai kuklūs. Pirmuosiais ligos metais pradėjau naudoti Kortikosteroidus, po to naudojau juos kartu su Ditranol produktais, vėliau pradėjau naudoti Kalcipotriolį, kurį naudojau tiek su Ditranol, ar Kortikosteroidais. 1999 metais pradėjau Tomesa gydymą, kur pacientai guli vioniose, pripildytose druskingo vandens iš Negyvosios jūros, ir yra švitinami ultravioletiniais spinduliais. Tomesa gydymo kursą kartojau nuo 2000 iki 2003 dukart per metus, tačiau dalinę remisiją pasiekdavau ne ilgiau nei 3 - 4 mėnesius. 2006 metais Prof.Dr. Novotvi (Čekija) nurodymu pradėjau naudoti kosmetinius Dr. Michaels šeimos produktus. Po intensyvaus gydymo (kiekvieną rytą ir vakarą) per 24 dienas aš pasiekiau remisiją, kuri yra iki pat šiol.

Štai dėl ko aš sakau, pamirškime kas buvo, prasideda naujas gyvenimas

Aš žinau, kad galbūt produktai ne visiems bus 100% efektyvūs

Bet žinau, kad pagerėjimas bus 100% - Žinoma jeigu pacientas nėra alergiškas produktų sudėtyje esančioms medžiagoms

Bozhidar Kavrakirov,
Direktorius
UAB “Dr. Michaels Baltic Company”
www.drmichaels.lt

Neregistruotas

Sergantiems žvynelinė, pamirškite kas buvo praeity, prasideda naujas gyvenimas!

2015-06-25 11:06

Sergantiems žvynelinė, pamirškite kas buvo praeity, prasideda naujas gyvenimas!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių