Neregistruotas

2015-07-21 16:07

Sveikas. Turiu pripazinti, kad mane irgi kamuoja labai panasus simptomai. Neturiu nei slogos nei persalusi, bet taip pat jauciu kad gerkleje renkasi skrepliai. Ypac ryte kai valau dantis bandau isskalauti gerkle ir ispjauti ir jauciu tuos skreplius, tik jie nera zalsvi. Kai kada nakti pabundu, kai gerkleje prisirenka rdquo;sutirstejusiurdquo; seiliu. Kai kada koseju, bet kosulys daug kaip atsikosinimas, net nezinau kaip nupasakoti. Kai kada jauciu gerkleje, desineje puseje astru skausma. Vis galvoju uzsirasyti pas gydytoja. Nerukau ir niekada nerukiau, bet pries pora metu turejau spinduliavimo proceduras, net nezinau ka begalvoti. Bet mane tai kankina jau apie metus. Taigi nezinau ka tau atsakyti, nebent tik tiek kad tu nevienas su tokia problema. Jei ka suzinosi daugiau, parasyk.

Ingri

2015-07-21 10:07

gal rukai :)

Neregistruotas

2015-04-29 17:04

sveiki, man gerkleje renkasi kazkas.. net nzn kaip yvardint..lyg sutirstejusios seiles lyg kazkas balta.. išspjaunu ir vel kaip mant jauciu kad kazkas gerkleje renkasi..kartais reikia koset kad iskoset is gerkles tokius zalsvus skreplius.. o nei koseju nei slogos jokios nera.. siandien pablogejo..dabar jau ir gerkle labai skauda..o gerkleje išskyros vis dar renkasi. ir anksciau turejau problemu su gerkle.. bet tokiu dalyku dar niekada.. kas tai gali buti?? prasau atsakykit dar si vakara..

Neregistruotas

nzn kas yra gerklei? gal kam jau taip buvo?

2015-04-29 17:04

nzn kas yra gerklei? gal kam jau taip buvo?

Dovis

2015-03-03 12:03

net neisivaizduoju

pinokis

2015-02-28 08:02

tas prakeiktas skreplys nei išspjauti nei nuryti labai kankina net sunku kvėpuoti kaip ji panaikinti gelbekite

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių