tomas

2015-11-10 09:11

as taip pat esu hipochondrikas. I kiekviena liga ziuriu kaip i vezi ar panasia nepagydoma liga, nesenai sirgau gripu, galvojau kad vezys bet pasirode kad gripas :D

as

2015-09-08 16:09

Ir as paniskai bujau ligu,vos kas truputi nutinka,tuoj imu galvoti,kad mirsiu...

Anonimas

2015-09-08 08:09

Kai nera didesniu problemu tai prisikuriat ju rdquo;lygioje vietojerdquo;,o kai susirgsite veziu ar kita neisgydoma liga tada ir pamirsit,kad sergate hipochondrija,pabandykit ir bus su kuo palyginti,kas geriau?

Neregistruotas

2015-09-07 15:09

as taip pat :( niekaip negaliu atsikratyti jos. labai ikiri

laila

2015-09-06 16:09

sveiki,
as taip patr esu hipochondrike

Neregistruotas

2015-04-10 16:04

Gal ne vienas Jūs tai jaučiate.Kaip Selelionis sakė,-rdquo;Kas žmogiška,-man nesvetimardquo;...Reikia neužmiršti paprastos tiesos, kad jaunystė ir sveikata yra trumpalaikiai dalykai.

Neregistruotas

2015-04-09 21:04

menkiausias susirgimas asocijuojasi su nepagydoma sunkia liga vezys ir t.t.

Neregistruotas

as paniskai bijau ligu. tai- hipochondrija

2015-04-09 21:04

as paniskai bijau ligu. tai- hipochondrija

Neregistruotas

2015-03-18 07:03

Del hipochondrijos as kaltinu tik ziniasklaida. Nes butent ji labai stipriai pabrezia kiek zmoniu mirsta nuo vezio ir kiek zmoniu suserga sia sunkia liga- anksciau to nebudavo. Dabar beveik visi mano pazystami daugiau ar maziau turi polinki i hpochondrija. As pats buvau hipochondrikas- na tam turejau priezasti, nes atsiradus ant kojos lipomai chirurgas nustate kad tai gali buti iktybinis auglys ir tik Onkologas po poros savaiciu istyres pasake kad tai tik lipoma ir nieko baisaus tame nera. Nuo to ir pradejo mano gyvenimas ristis zemyn. Galiu trumpai nupasakoti ka as isgyvenau:
Pirmas savaites kol dar nezinojau onkologo atsakymo as galvojau kad isprotesiu, panikos priepoliai kartojosi kas valanda, bet tokia panika kai tu eini per miesta ir is baimes pradedi begti arba taip susisuka galva, kad vos is padu nekrenti vidury miesto. Tos pora savaiciu pakeite mano gyvenima ir kai suzinojau deagnoze is onkologo kad tai ne piktybinis riebalu darinys man protas negryzo-prasidejo ligu ieskojimas. Savo vaizduoteje sirgau bene visom imanomom vezio formom-skydliaukes, kepenu, plauciu, smegenu, leukemija ir t.t.. Idomiausia tai kad as pilnai jausdavau simptomus, pvz jei susigalvoju kad man smegenu auglys, man skaudedavo galva, jei sugalvodavau kad man kepenu vezys, man tikrai skaudedavo desini sona. Ejau pas psichologus, bet jie padedavo tik laikinai- kol vel nepamatydavau per televizija kad mire kokia izimybe kaip Janavicius ar Ivanauskaite. Kai pamatydavau, viskas vel prasidedavo is naujo ir vel pasinerdavau i savo vaizduotes pasauli, kol hipochondrija neisisenejo. Dabar pradedu atsigauti nuo viso to ir jau pora menesiu neprisigalvoju tokiu visokiu dalyku, nors buna kai prisigalvoju ir vel tarpais mane uzvaldo baime, bet ji jgreitai praeina. Svarbiausia yra bendrauti su kitais- as pradejau sveikti kai pradejau bendrauti su broliu, kiekviena diena jam pasakojau kas man yra ir jis mane kaip niekas kitas suprato ir palaike, tai man padejo issikapstyti is sios duobes, bet as ir siandiena zinau kad tai dar ne pabaiga, dar daug reikai stengtis kol visiskai isvalysiu savo prota nuo siu minciu.

Neregistruotas

2015-03-16 19:03

man tjp pat baisu nepagydomos ligos ir labai jautriai reaguoju i zinomu zmoniu susirgimus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių