Anonimas

2015-11-26 20:11

Jei kas norit susirgti anorekcija, geriau eikit pas psichoterapiautus ir gerkis psichotropines medžiagas.. Naudok jomajo tuos lieknėjimo preparatus, pasiskaitykit ką žmonės galvoja apie tą preparatą ir naudokit jį! Sulieknesite tada po keliu men..

Neregistruotas

2015-11-26 19:11

Toms kurioms nepatinka aplinkiniu priekaištai renkatės čia pro-ana.netgoo.org Nes cia rasite bendraminciu...

julia

2015-11-06 20:11

pasakysiu tiesiai, nenorek susirkt ..
as turiu drauge kuri walgo wiska bet jei pradejo kristi svoris is jos liko vien kaulai ir raumumo siektiek jos ugis 1.73 o sweria su rubais ir palteliu 41... baisu ji pati i sawe ziureti negali.. jau nezino ka daryti nei uzpakaliuko nei koju nieko nebeliko.. del jos susirupines ir jos berniukas.. tu esi ideali sworiu jei nori pakoreguoti. tai pradek truputy sportuoti , tada atrodysi labai graziai, nes pasikeis kuno forma.. as pati kompleksuoju del saves mano ugis 175 o sweriu75 man baisu.. noriu suliekneti bet nebezinau ka daryti kazkada sveriau10 kg daugiau .. numeciau. bet as plius sportuoju ir intensyviai trenere liepe valgyti nes esu nusilpus, ir plius aplinkiniu spaudimas.. as nebegaliu ;//

Neregistruotas

2015-11-06 18:11

ar galite man padėti tokiu klausimu? mano ūgis 170 sveriu apie 50 kg. stengiuosi maitintis sveikai, tačiau gali būti toks dalykas, kad persistengiau, nes jau apie 1,5 metų nėra mėnesinių. kai vartoju kontraceptines tabletes jos atsiranda, tačiau kai nutraukiau jos vėl išnyko. taigi, noriu paklausti ar kaip nors įmanoma jas susigrąžinti ir ar ateityje galėsiu susilaukti vaikučių.

Solveiga

2015-10-17 17:10

PADEKIT!!!!Sendien gryzau is ligonines,pagulde,del gimdos...o sendien pries isleidziant daktare pasake,kad sergu anorekcija,aisku buvo skaudus smugis,bet istikruju as tokia nesijauciu,esu sau grazi ir pakankamai sveika,man 19m. ugis 1.79cm svoris 52kg.pats tas sakyciau riaugt nenoriu...norejau paklaust kurios jau sirgusios irvgydziusiosios pas daktarus,galit pasakyt kas yra psichosomatine bukle?

Neregistruotas

2015-09-15 18:09

/aš esu 12m. Noriu susirkti anorėksija vien dėl to kad visi iš manęs tyčiojas . ugis 1,57 svoris 74 :( Žinau kaip man tai yra nenormalu :( Nenoriu laikytis dietu , nes man tai neišeina ! :( Prašau patarkit kaiką !

Ema

2015-09-14 18:09

As pati tai patiriau. Pries tai darydama pagalvok ar tju nori matiti sawo seima werkiancia del tavo durnu noru?

Neregistruotas

2015-09-02 19:09

man 14 metu .. ugis 1.77, sveriu 50 kg... tai gi manau kad esu tikrai pernelyg liekna, seniau grauzdavausi bet dabar esu visai laiminga nes pastebejau kad galiu valgyt kiek noriu ir ka noriu, beto taip pat truputi uznesu i giltine bet vaikinu demesio man nestinga.. niekada nesilaikiau jokiu dietu... tai gi noriu pasakyt kad kokia esi tokia ir liksi visa laika nesvarbu ka bedarytum ir visi tave myles tokia kokia esi nes tik tuomet - jei nesikeisi tu busi tobula. Manau mazyle jei jau bandei numest svorio ir nepavyko tai daugiau ir nebandyk.. tegul dietos laikosi tie kuriems tai lengvai pavyksta ;)

Neregistruotas

2015-06-01 16:06

mazyle.... tu tikrai pirmiausia pagalvok del ko nori buti kuda?manai kaulu rinkinys grazu?manai kad vaikinai i tave ziures ?niekam nereikia vaiksiojanciu giltiniu;) ir nebuk kvaila ir nebandyk vemti nes rimtai susirksi....as esu 17m ir pati db sergu nervine anoreksija;( mano ugis 174 o sveriu 44kg dar apskritai pagalvoju kaip as gyva;(...dabar jau truputi po truputi didinu porcijas kad palengva tapciau tokia kokia buvau ;) patikek tai labai bjauri liga ,as skaudinu ne tik save bet ir savo seima bei gimines kurie del manes eina is proto:(as dar nesilankiau pas psihologa nes bandau liga iveikti viena su savo seima tik neseniai pradejau suprasti kad as sergu ir man reikia priaugti kg nes atrodau nebetokia grazi kaip anksciau...db vis dazniau laika noreciau atsukti kad nebuciau susirgusi nes buvau sveika,grazi,apsupta vaikinu o db i mane niekas neziuri nes ir pati savim bjauriuosi...tai va negi tu to nori?

Neregistruotas

2015-05-18 12:05

Ir dar liksi bedante,nes skrandzio rugstys ises dantis.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių