Neregistruotas

2015-02-27 22:02

Svarbu nenuleisk ranku ir nekalk sau i galva,kad viskas blogai.Pagalvok ko siame gyvenime nori ir bandyk to siekti,as irgi uk gyvenu irgi tai namo tai atgal norisi,bet va jau6 metus taip ir ka visai nieko,nei l.gerai ,nei l.blogai.svarbu pati saves nekamuok istikruju prasiblaskyk pradek sportuot ar dar kazkoki susigalvok uzsiemima

Neregistruotas

2015-02-27 16:02

Esu už tave dvigubai vyresnė, turiu daug daugiau patirties, o be to ir aš pati ne Lietuvoj, ir jau keturi metai. Žinoma, pasiilgstu savos aplinkos, gimtosios kalbos aplinkui... bet man irgi panašiai; pasiilgstu aš savo krašto, bet kurį laiką pabuvus, lekiu atgal ir džiaugiuosi, kad turiu kur :) Lietuvoj per problemas net ir depresiją buvau įsivarius ir būtent pagijau tik išvykus: net akyse prašviesėjo - tapau rdquo;baltu žmogumrdquo;, grįžus namo nebereikia man centų skaičiuoti. Žinoma, čia kaip kam pasiseka. Jei Lietuvoj būtų įmanoma normaliai pragyvent, niekas taip masiškai ir nebėgtų, juk rojaus niekur nėra. Tu dar labai jauna, gali bandyti Lietuvoj įsitvirtint, žinoma gimtinėj, savoj aplinkoj yra žymiai lengviau, bet juk gali išnaudoti ir galimybę Anglijoj ne tik dirbti, bet ir mokintis, tada tau atsivers dar daugiau galimybių tiek ten, tiek ir Tėvynėj, be to būdama labai užsiėmus, neturėsi laiko depresuoti. O kas dėl draugų? Gerų draugų būna tik tik vienas kitas, juos atrenka laikas, o laisvalaikiui praleisti tikrai rasi pažįstamų, na, nebent jei sėdi užsidarius, niekur nedalyvauji, tai niekas tavęs ir nesuras... Taigi, truputį daugiau iniciatyvos ir viskas bus gerai! :) O rdquo;debesėliųrdquo; kiekvienam užplaukia, tik nereikia pasiduoti niūrioms mintims. Londonas - tai ne koks nors užkampis! Tikrai yra kur smagiai laisvalaikį praleisti! :) Sėkmės tau!

Neregistruotas

2015-02-26 10:02

Kauniete,geras rdquo;komentasrdquo;(truputi nuotaika pakelei) XD
As nezinau kas darosi su manimi,kai esu Lietuvoj- noriu i uzsieni,o kai uzsieni- noriu i Lietuva..
Gal liudna,del to,kad siaip rdquo;nesekasrdquo; ir be to,neturiu draugu cia... Ir siaip jauciuos turinti,kazkokiu kompleksu ir vidiniu problemu,bei isgyvenimu..
Tikrai nesu pabaisa,negalvokit,kad butent del to neturiu draugu,bet manau,kad su manim nera lengva bendraut,esu kritiska,bei isranki daug kam.. Manau tai itakoja..
Aisku,tikiu,kad jei butu kas salia,- butu zymiai lengviau..
Iki susirasymo,einu paliudet..
Nuosirdziai,DepresijoneXxX

Neregistruotas

2015-02-25 20:02

Visų pirma nepamiršk ko bėgai iš Lietuvos, matyt nebuvo gerai... Jei nuvažiavai arti, pinigų užsidirbti, tai ir dirbk su mintim, kad tai ne amžinai, kad užsidirbusi grįši namo. Bet juk esi tokia jauna, o ir draugų bei pramogų Londone tikrai nestinga. Ne vien duona žmogus sotus, atsipalaiduok retkarčiais, papramogauk, juk ne į vergovę išvažiavai. Suprantama, kad ir ne į kurortą, bet ten dirbdama ir uždirbi apčiuopiamai, ne minimumą kaip Lietuvoj. Va, Sima labai teisingai ir pasakė, jog ji depresuoja būtent Lietuvoj ir ne tik ji viena, o daugybė žmonių, negalinčių sudurti galo su galu. Esi tokia jauna, pasidairyk kokio nors vietinio bernaičio. :)

Neregistruotas

2015-02-25 10:02

eik i depresijos foruma, tau ten pades

sima

2015-02-24 12:02

O aš priešingai depresuoju namie ir galvoju, kad taip padirbėjus kokiam Londone :) Iš tolo pažiūrėjus ten taip įdomu atrodo, tiek galimybių, lankytinų vietų...

Neregistruotas

2015-02-24 09:02

Sveiki,
Gyvenu toli nuo namu.Viskas pabodo,depresuoju,niekas nemiela.Noriu mirt.
Beje,man 22,bet manau,kad tai jokios itakos neturi.
Gal kas taip pat UK(Londone) irgi jauciates taip pat?
Patarkit,ka darote tokiais atvejais,kai nieko nesinori,tik...
Aciu.
XxXDepresijoneXxX

Neregistruotas

:::Namu ilgesys gyvenant svetur(DEPRESIJA):::

2015-02-24 09:02

:::Namu ilgesys gyvenant svetur(DEPRESIJA):::

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių