Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-10-27 13:10

Stai pagaliau supratome tema.Panasiai elgiausi ir as, tik mokslus pabaigiau ir dirbau visa laika. Bet padidintas rupestis buvo kitais, tik ne savimi. Dabar labai gailiuosi, nes padekos is nieko ir nesulauksiu, nors ir nesitikejau..ir taip ipratinau, kad kitaip ir buti negali.

vaiva
Pranešimai: 53

2015-10-27 09:10

P.Jurga as zaviuosi jumis,šaunuolė,kad neužsidarėte tarp keturių sienų ir siekėte savojo tikslo,o gal tai ir yra --meilės sau--išraiška,nors ir padaryta apie tai negalvojant?Jūs jau tuo,kad tęsėte mokslus,mylėjote save ir norėjote tik gero pirmiausia sau....

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-10-26 17:10

Šį portalą atsidariau susšlubavus sveikatai. Parupo pasidalyti patirtimi. Matyt, reikėjo nuo pradžių....Mano vaikystės draugė visą save atidavė šeimai: augino vaikus, vėliau atsisakė savo karjeros, kad vyras galėtų baigti mokslus. Augino anūkytę. Ir ką Jūs manot? Vyras baigė mokslus, tapo garsios firmos vadovu. Susirado jaunesnę, išsipūsčiusią. Panašiu keliu sukau ir aš. Tol, kol draugė paprotino neužleisti mokslo ir darbo reikalų. Ji mane išstūmė iš namų.

vaiva
Pranešimai: 53

2015-10-25 10:10

Mes visos turim savo nuomones ir tas yra sauniausia ar ne?Gerai kai moteris gali daug uzdirbti,daugiau nei vyras,bet kai uzdirbi ir maziau,nieko baisaus --jei yra rdquo;seimos bankasrdquo;bendras?....

jurga
Pranešimai: 99

2015-10-24 17:10

Ir žinot, merginos, dar kas? Labai gerai jaučiuosi, kad mano uždarbis vos ne didesnis už vyro. Man atrodo, kad moteriai tai tipogi labai svarbu. Esi ir materialiai nepriklausoma.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-24 15:10

na, ne, as tikrai nesuprantu meiles sau kaip nagu lakavimo:))lakuoju, bet labai tingedama:))tokie dalykai-tik zaidimas:)) nezinau.bet as kazkaip neatskiriu saves nuo seimos.esam susije kaip vienas.tad ir meile lyg vienas bendras kamuolys.meile sau tik man tai yra priimti save tokia, kokia esu.pabarti savo vidini vaika uz negeruma ir atleisti.pagirti uz tai, kas gerai.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-10-24 15:10

Jusu mintys protingos, bet ne visoms pasiseka toks gyvenimas, kad vyras turi uždirbti pinigus ir islaikyti seima. Buna ir taip, kad tampi vos ne vyro vietoje dirbdama visa diena darbe, o ir namie visi darbai buitiniai taves laukia... ka daryt? Va tada ir pamastai, kad gyvenimas praejo veltui, vaikai uzaugo, o pati pasiligojai... ir jau nesinori nei nagu lakuoti nei po parka begioti. Nemylejau ir negailejau saves kai reikejo tai daryti labiausiai.

vaiva
Pranešimai: 53

2015-10-24 09:10

Pritariu p.Jurgos mintims,oštai p.Robertai drįstu paprieštarauti,nejaugi Jus meile sau suprantate tik kaip-nagu lakavima ir parke sėdėjimą--mylėti save,tai visų pirma reikia,kad nebūtumei tik tarnaitė ir šeimos narių norų pildytoja,o lygiavertė partnerė,kurią,bet kuriuo atveju galėtų pavaduoti ir pagelbėti visi šeimos nariai,ir kasdieniniuose darbuose,ir rūpesčiuose,o nepaliktų kaiprdquo;šiukšlių dėžėsrdquo;į kurią galima ,,bek kada sumęsti savas bėdas ir problemas,o patiems liekant tik stebėtojais.Ir dar...šeimoje pinigus turi uždirbti vyras,o ne moteris-būti šeimos išlaikytoja ir maitintoja.

jurga
Pranešimai: 99

2015-10-23 15:10

Mylėti save...Kaip aš tai suprantu? Auginu vaikus. Myliu juos. Jie-manojo gyvenimo prasmė. Myliu vyrą. Tačiau turiu būti ne tik jų lepintoja, kai kurių užgaidų vykdytoja, bet ir reikalauti iš jų, kad padėtų ruošoje, kad mokėtų pasigaminti maistą. Turiu neužmiršti ir savęs. Nevaikščioti visą dieną su chalatų, ir pas kirpėją nubėgti, ir į sporto salę, į baseiną...

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-23 14:10

Aš nesuprantu tokio dalyko-mylėkim save. Na, nebent savęs neteisti pernelyg, nekaltinti. Man čia taip. O ten tie visi aiškinimai-atidaviau save šeimai, tėvynei ir pan., tai man ..nežinau. Juk jei skyrei laiką vaikams ar darbui, tai, matyt, tikėjai tuo, ką darai, tai buvo tada svarbu, tad viskas lyg gerai. Negi reikėjo neauklėti, neprižiūrėti vaikų ar mesti darbą ir ką? Gulėti, lakuotis nagus, vaikščioti parke? O kas už mus galėjo auginti tuos vaikus.O ką -užsidirbti pinigų nereikia? Viskas, matyt, reikalinga ką darai.Nes tuo metu kitaip tiesiog negali.Tuo metu taip nori, tau atrodo svarbu, tau taip reikia.ir nėr čia ko gailėti praėjusio laiko...Na, o dabar jei noris kitaip-galima dabar tai ir daryti. Ką galima DABAR, nes apie praeitį kalbėti jau beviltiška....

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių