Neregistruotas

2015-07-01 16:07

Na, bio carotene, man pradejo duoti kazkoki vaizda tik tada kai emiau vartoti po dvi kapsules per diena. Aisku,virsijau norma-tas tiesa.Bet bent is pradziu dziaugiausi siek tiek irudusia oda.Neigiama puse ta,kad mano hemoglobinas gerokai pakilo,gydytoja sake,kad net didesnis nei vyro norma...zodziu, buvau suirzus,sukosi galva ir t.t. Kita neigiama puse. Mano oda strazdanojasi. taigi,kad ir deginausi vartodama kapsules, strazdanos atsirado ir isliko butent tose vietose kur ju nenorejau matyti+mazytes karpos nuo saules,nes oda netoleruoja saules spinduliu. Tai va-tau rinktis.Bio carotenrsquo;as duoda spalva-daugiau nieko,kol ji vartoji,bet vos nustosi ji vartot-vel busi balta.

Neregistruotas

2015-01-26 08:01

Turiu problemą. Esu šviesaus gymio. Neįdegu nė kiek nei natūralioje saulėje nei soliariume. Tai kaip įdegti? Negi nėra jokio būdo? Girdėjau apie carotino tabletes, kad jos skatina įdegį. Tai pradėjau jas vartoti, kadangi tik pati pradžia apie poveikį nieko negaliu pasakyti. Gal kas nors turėjote panašią problemą? Labai laukiu jūsų patarimų. Ačiū

Neregistruotas

Kaip idegti?

2015-01-26 08:01

Kaip idegti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių