Neregistruotas

2015-08-13 15:08

Darykit tada grupini... Tu vienas ir jos dvi ;)

Samanta

2015-04-24 10:04

kas yra bisexuale????kas man gali paaiskint?

Neregistruotas

2015-01-28 14:01

Žinai, aš noriu pasakyti, galvok apie save. Tai skamba gal grubokai, bet tik galvodamas apie save tu gali priimti normalų jums abiems sprendimą. Susidėliok kas tau iš eilės eina nuo svarbiausių dalykų iki nesvarbių jūsų santykyje.
Aš irgi galvojau, kad jei aš neinu su kitu į lovą, tai psichologinės mano būsenos niekam netrukdys. Turiu omenyje, kad man patiko nueiti į kavinę su kitu, pašokti. Tik nieko gero iš to neišėjo. Pasikankinom visi ir išsiskirstėm.

Neregistruotas

2015-01-28 14:01

Svarstau..daznai :) Esam jauni ir palyginus neseniai drauge (beveik metus) ir viskas klojasi tikrai puikiai...tik vat tie keli kartai (gal kokie 4-5 per visa laika), kai ji man buvo neistikima su mergina. Taciau, kaip ir sakiau, jai tai nera neistikimybe.
O mane slegia tai, jog kazko negaudama is manes, ji taip paprastai pasiima kazkur kitur. Nors 100 proc esu isitikines, jog ji to nepadarytu su vaikinu...

Neregistruotas

2015-01-28 13:01

Iš to, kad tu parašei jaučiu, kad tau nėra viskas puiku. Jei ji tave tikrai myli, kalbėk su ja. Apie tai, kas tau rūpi. Ko tu nori. Kaip tu jautiesi.
Ir aš noriu paklausti - o kaip tu jautiesi? Jei tau viskas gerai, tai ok, o jei kas slegia - tai kas tai yra? Ir kaip ilgai tu su tuo gyvensi? 50 metų?
Jūs jauni ir neseniai kartu, būna dalykų, kurių toleruoti neišeina. Vien gero nusiteikimo tam per maža. Pasvarstyk ar verta peržengti per save.

Neregistruotas

2015-01-28 10:01

Marsei:
Ji sako ir tikrai tikiu (nes matau ir jauciu), jog ji mane tikrai myli. Tad nemanau, jog musu santykiai laikosi tik ant manosios meiles.
Ar tikrai manai, kad santykiai, kai abu mylim vienas kita, bet ji taip elgiasi, neturi ateities? :/

Neregistruotas

2015-01-28 09:01

Manęs nestebina tai, kad tavo mergina biseksuali, nestebina, tai, kad ji tau patinka. čia viskas aišku. Neaiški man tik jūsų santykių ateitis. Atrodo, kad jųsų požiūris į reikalingumą vienas kitam yra skirtingas. Ar tu jai esi pakankamai svarbus? Jei jūs laikotės tik ant tavo meilės jai, tai manau ne kas.

Neregistruotas

2015-01-28 07:01

Jovarui:
tikrai vien del to, kad ji yra biseksuale (kaip kai kas sake lesbe ir pan...), man nera bjauru..aisku iki to, kol ji neuzsiima sexu su merginomis - ir tai bjauru ne del fiziniu dalyku, bet grynai del moraliniu. Nes jauciu jog, ji negaudama kazko is manes yra paprasciausiai neistikima.
Kitas klausimas: negi visi yra tokie netolerantiski ir taip smerkiate rdquo;siek tiekrdquo; kitokios pakraipos zmones? Nes susidariau nuomone, jog visiems vaikinams yra rdquo;slukstu, bjaururdquo; vien tik pagalvojus apie kazkokius kitokius zmones. Merginos siek tiek tolerantiksesnes..

Neregistruotas

2015-01-23 09:01

Aciu visiem uz issakytas nuomones :) Jei kam dar kils kokiu minciu ar pasisakymu - prasom issakykite.

Neregistruotas

2015-01-22 17:01

Jei tau patinka būti skuduro vietoje, tai ir būk...kaip dar tau toks klausimas kyla, gal tau galvoj rdquo;rožė žydirdquo;...? Su lesbe terliotis...vajezau...šitiek normalių panų pasauly, ar rimtai tu ja nesibjauri?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių