Neregistruotas

2015-12-31 18:12

dar galiu patart kokia kosmetika naudot kuri tkr yra nebloga.tai yra tarkim avono soliutions prekes.geriausia naudoti tonika bei prausimosi putas.o jei nori pigesnio varijanto tai gali pabandyt is eurakos pardotuves teebaum produkcija.as pati naudoju veido sveitikli, tonika, bei krema ir visu 3 produktu kaina nesiekia 20 litu o talpa irgi nera maza.

Neregistruotas

2015-12-31 18:12

na yra keli tikrai geri budai....pati bandziau ir jau atsikraciau tu prakeiktu spuogu jie dbr atsiranda tik tada mai prasideda menesines, nes tuomet sujautreja oda. o siuo metu padedu savo jaunesniai sesei jeis atsikratyt, nes jos veidas tkr baisokas.taio gi ka as dariau tepdavaus kavos tirsciais ir laikydavau 20 min. po to nusivaliu dedavaus ant veido paprasciausius avizinius dribsnius pries tai sumirkius.dar lb gerai yra rauginti kopustai.patikek lb padeda.tai vat lb linkiu sekmes gidantis.

karolina

2015-12-29 22:12

nemataw del ko ce kompleksuoti :) kartais net grazew tie spuogai atrodo :P

Neregistruotas

2015-12-27 13:12

gerk kontraceptikus Diane, pades jei yra hormoniniai sutrikimai

Neregistruotas

2015-12-26 21:12

Turiu viena beda del kurios lb kompleksuoju tai mano veidas jis lb spuoguotas nzn net kaip gydyt gal galit patark kanors veiksmingo kas man ta problema pasalintu ?????????????????????????////;((

Neregistruotas

as turiu viena problema delko lb kompleksuoju mano veidas spuoguotas ka daryt??????????

2015-12-26 21:12

as turiu viena problema delko lb kompleksuoju mano veidas spuoguotas ka daryt??????????

Neregistruotas

2015-06-26 15:06

niu man taipat problema su veideliu merginos ,na nebezinau ka ir bedaryti.jei turit kokiu patarimu bukit geros parasykit man i el .pasta.pasidalinsim ziniomis..galbut mano patarimas tiks jums. saule@sexy.lt

saulė

2015-06-26 15:06

niu man taipat problema su veideliu merginos ,na nebezinau ka ir bedaryti.jei turit kokiu patarimu bukit geros parasykit man i el .pasta.pasidalinsim ziniomis..galbut mano patarimas tiks jums.

Neregistruotas

2015-06-24 11:06

Jeigu spausi,tai jie ir sėsis po visą veidą,kraujas išnešioja. Nespausk jokiais būdais.

Neregistruotas

2015-06-24 10:06

pries vartojant kontraceptines tabletes JEANINE as taip pat turejau problemu su spuogais, buvo net randeliu, geriau apie 2 metus,veidas buvo grazus, tik vienas kitas kartais atsirasdavo, bet nutraukus ju vel atsirado, nebezinau ka daryti, daug ko isbandziau, bet nieks nepadeda, kontraceptiniu vartot nenoriu, bet jei ju ir toliau bus, nematysiu kitos iseities, nes veidas atrodo be pudros baisiai, o spuogai buna puliningi, butinai juos turiu isspaust. Gal turit kokiu patarimu???

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių