Neregistruotas

2015-12-31 14:12

www.supermama.lt

Greta

2015-12-31 13:12

Parasykit tų forumų adresa, eisiu ir aš.tikiuosi bus įdomu.

Neregistruotas

2015-12-31 10:12

Taip skaičiau ir tai ką ji iškentė .Mano būsena buvo tik uogelės.
O stiprybė tokios ligos atveju sunkiai apibūdinama sąvoka.Įsuka operacijų, chemijų dantračiai ir jautiesi kaip mėsmalėje iš kurios nėra jėgų ištrukti.Vienas kelias yra viską nutraukti ir laukti baigties , bet suveikia išgyvenimo instinktas ir pasiduodi procesui.Kitą kelią renkasi savižūdžiai, bet tai jau daugiau psichinės žmogaus būklės pasirinkimas.
Dabar , kai apramino tyrimų rezultatai ,tikrai atsiranda didelis noras kabintis į gyvenimą.
Šiuo metu dar nenutraukiu antidepresantų, bet ir bandau pasamonėje įsiteigti, kad būsiu sveika.
O dėl darbo , tai noriu pailsėti.Nenorėčiau , kad reorganizavus įmonę ir išvargus visus marazmus atleistų.

dr

2015-12-31 09:12

ar skaitėt, Gabija, šeštadienio Lietrytį? ten Ivanauskaitė ir kt. apie vėžį...Kad reik nepasiduoti.

Neregistruotas

Jums irgi linkiu ...gal stebuklo:) juk mes jais per mažai tikim.O žiūrėk ima ir atsitinka:) Gal daugiau reikia pasitikėti gyvenimu, Dievu, juk iš tikro 90 proc jaudinamės visai be reikalo... Pas mane išlindo saulė-tikros Velykos, o per tikądsias velykas-žiūrėk bus šalčiai.Ko norėti iš silpno žmogaus, jei visagalė gamta pametė protą:)

Neregistruotas

Kai lauki Naujų Metų dar išlieka vaikiškas stebūklo laukimas, kad tapsim laimingesni , geresni.
Linkiu , kad Tavo jautriai sielai pavyktų tai pasiekti ir netektų nusivilti ir kentėti nesuprastai.Kad Tau šiemet gerumu būtų atlyginta už Tavo mylinčią širdį, kad Tavo nedraugai suprastų ir pajustų Tavo tyras mintis.
Na o aš vėl grįžau į senų problemų ratą.
Prasideda Naujų Metų nauja diena ir matai , kad viskas buvo sena pralindo pro sielos plyšius ir vėl užėmė savo vietą.Niekur nedingo problemos, ta pati purvina gatvė, tos pačios mintys.
Ryt vėl kapstysis auditas.Visai nebenoriu dirbti.
Šeštadienį išmiegojau 13 val.,jau buvau visai nusikalusi.Dabar toks abejingumas apėmė, nebėra stimulo stengtis.Norisi , kad greičiau baigtųsi reorganizacijos.

Roberta

2015-12-31 08:12

aš dažnai abejoju-kur ir kiek žmogus gali lemti, keisti savo gyvenimą pats, būti atsakingas už savo laimę, o kiek jam yra neišvengiamai primetama, supančiojama, kiek jis yra priklausomas nuo išorės, nuo kitų žmonių, o gal nuo likimo.kuris kelias tas tikrasis-ar kai eini su logika, apsidraudimu, ar kai klausai jausmų, širdies, lemties ženklų paisai.sijoti ir sijoti patyrimus, jausmus, klaidas, įvykius.savo, kitų, šiaip...sako, tik turėk svajonę...tačiau ar užteks jai įgyvendinti kūrybiškumo, jėgų, išminties...šis galios šaltinis yra taip giliai po įstatymais, draudimais, terminais, skalbiniais, pinigų trūkumu, nesveikata, nemandagumu,paklydimais...kaip prisikasti prie tų vidinių turtų-savojo Aš ir Dievo pajautimo, gryno šaltinio, Sielos.ar tai dar yra iš tikro, ar tai nėra užpilta sumaištimis, reikalais, pareigom, reikia nereikia, baimėm, prisitaikymu.nešvara kažkokia, lyg voratinkliais, iš kurių taip sudėtinga išsivaduoti, o gal ir neįmanoma.o gal tiesiog privaloma, jei nori būti laimingas.dėkinga, kad tai bent KARTAIS BLYKSTELI AR PAŠNIBŽDA.gal nuo dėkingumo reiktų ir pradėti. dėkingumas atveria kelią paprastumui-norui apsivalyti, pasitenkinti su daug mažiau, bet gryniau, natūraliau.paprastumas ateina su tvarka-išorine ir vidine.tvarka apdovanoja aiškumu ir harmonija.o ši suteikia ramybės, kuri reikalinga grožiui įvertinti, pajausti.grožis atveria širdis džiaugsmui.aha, viską lyg fain sudėliojau, tik kaip atrasti jėgų nustoti dauginti tai, kas nėra nei dėkingumas, nei paprastumas, nei harmonija.kaip rasti tą takelį, kuris laviruotų gražiai tarp vidinių ir išorinių dalykų, tarp dvasinių ir materialių.kaip lynu eiti čia gal..ir toj, ir kitoj pusėj ima skaudėti, jei pernelyg pasuku. na, bet visa laimė, kad bent KARTAIS BLYKSTELI AR PAŠNIBŽDA. nežinau , kas tai būna...gal Dievas.o gal ne blyksteli, ne pašnibžda, gal yra gilumoje gilumoje, tik kai nustumdai , nuvalai, nugramdai, atpainioji ir randi...bet kas tai.nežinau.nuojauta gal.ar dar neužmušta, neužspardyta, neištrinta siela, sieliūkštė.

Neregistruotas

2015-12-30 21:12

yra forumu , kur zmones nesikeikia , neizeidineja, kur tvarka priziuri moderatoriai.Va ten ir iseinama.:)

jurgita

2015-12-30 19:12

Sveikinu visus su naujeiseijs,ir sia proga linkiu daug pasiekimu2008 metais

Neregistruotas

2015-12-30 17:12

zigfridas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių