ane

2015-11-23 18:11

kodel tu taip sakai

olia

2015-11-23 18:11

as irgi taip sakau

Roberta

2015-11-15 06:11

Atidariau naują kakbų kertelę-tarp mūsų mergaičių ir moterų-prašom ateiti, pasipliurpkim apie ką tik norim, visai nesvarbu ar tai ligos, ar džiaugsmai, tiesiog šiaip va užsukim kaip pas kaimynėlę gerą.O čia tegu kalbės tos, kurias domina svorio metimas vaistų pagalba. Aš bandžiau visokikus papaildus, man tai nieko nepadėjo absol.

Neregistruotas

2015-11-14 07:11

Sveikos mergaitės
Neieškokit panacėjos su vaistais nuo lieknėjimo.Man nuo tokio nuodo , kaip chemoterapija per 5 mėn nukrito 12 kg.Įspėjimas vyresnėms, po tokio drastiško lieknėjimo ,jei nesportuosit oda karos kaip skarmalai,vaizdas koktus.
Kodėl neigiu preparatus?Sena tiesa , svoris , po darstiškų priemonių , juodų badavimų ataugs dvigubai.Aš jau atsigaunu po ligų ir per 7 mėn ataugau 10 kg.Organizmas po bado ir orą pavers į lašinius.
Taigi mergaitės reikia mažiau ĖSTI ir tame tarpe SALDUMYNUS.Man svorio perteklius nereikalingas dėl sveikatos, o
dietintis aišku negalima dėl mažakraujystės ir ligos, bet saldumynų stengiuosi nepirkti.
Paskutiniame rdquo;EDITOSrdquo; žurnale mačiau pakenčiamą dietą ir JOGOS pratimų.
Jei aš to tokių ligų prisiverčiu važiuoti vasarą dviračiu, dabar treniruokliu ir vakarais padarau jogos pratimų , tai Jūs sveikos tikrai tai galite.
Roberta , jei merginos pyksta, gal atsidarom skyrelį pvz.tarp mūsų merginų.., kur visos galės pasiguosti dėl problemų.

vaiva

2015-11-13 11:11

Idomu kodel as ziauri?Kiekvienai problemai yra sava skiltis.
O paskaicius kai kuriu pasisakymus susidare ispudis, kad ne ten pataikiau.
Laukiu pasisakymu apie 4.3.2.1.

sima

2015-11-13 09:11

Vaiva, tu truputi žiauri:(

vaiva

2015-11-12 11:11

Moterys,man atrodo,kad jus ne ten pataiket.Juk cia noreciau suzinoti apie 4.3.2.1.Jus gal varykit pas depresninkus.
Kas bandet si preparata?Kokia savijauta?
As 1 buteli sunaudojau,taciau nieko nejauciu.O kaip jums?

Neregistruotas

2015-11-12 10:11

Ne, nerėkiau ant vaikų:) Kaip tik stengiaus būti linksmesnė.Kažkaip buvau savim patenkinta, kad neįsivėliau į bobizmą, dar labiau neužsikrečiau neigiama energija, neplėtojau. O tai jau nemažas laimėjimas. Kažkaip reikia rasti stiprybės sienoms sutvirtinti savo, į kito teritoriją neįlipti, kito neužgauti. Nenoriu nei užsileisti, kad žemintų, nei kovoti, aikštingumus rodyti. Juk jeigi kitas piktas, man nebūtina tuo pat atsakyti.Bet ir ne virkauti vienai sau užsidarius ar kažkam pasakotis kaip vargšelei.Reik būt labai stipriam, gerbiančiam save ir kitą. Tas yra labai nelengva.Esu gan silpna, tai ir palūžtu kartais-įsijaučiu į savigailą ar kitam ar sau blogus jausmus verdu. Na ir kas-tik sau kenkiu.Oi, kiek reikia subtilumo, švelnumo su savim ir su kitais.Šiandien darau tokį kūrybingą darbą, tai smagiau:)

Neregistruotas

2015-11-12 09:11

Labas
Jei Jus neteisingai aprėkė svetimas žmogus -bedradarbė , Jūs esat nelaimingą.Ar bus laimingi Jūsų vaikai, kai juos nekaltai aprėks mylimiausia ir vienintelė mama?Ar jie norės dalintis savo išgyvenimais ir meile su isterike mama, kuri rėkia neaišku kodėl.Po to nesakykit, kad vaikai Jūsų nemyli, vengia bendrauti.
Pasirinkit prioritetus , kas brangiau darbas ar geri santykiai šeimoje.
Kol nuleisit garą, gal jau geriau palakstykit

dr

2015-11-12 06:11

atrodo, kiek čia to gyvenimo-galėtume ir draugiškai visi gyventi, ale ne-įstengtumėme-gerkles viens kitam perkąstume, kad tik kiečiau atodytume.na, ne visi taip, bet labai jau paplitęs nedraugiškumas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių