Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-09-12 10:09

Laiškas Lietuvos Respublikos Prezidentui Valdui Adamkui
Klausymas: Ezoterikos kursai ( Ezoterika, kuri priimtina Lietuvai )

Ezoterika MUS paprastai domina. Galima ir reikia turimas knygas( savo asmeninę biblioteką) priskirti pavadinimui „ Pliusinė arba teigiama ezoterika“, tai paprasta, ir paprasta. Žinai ir turi žinoti, kad štai jau parašytas iš tavo bibliotekoje esamo, ir tai metodas TAU atnešantis sėkmę. TU busi Lietuvos parapsichologijos asociacijos vienas iš vedančių mokslininkų dėka įvairovės, įvairovės būti savimi ir toliau naudotis savo sukaupta biblioteka.
Mintys . Pagaliau tą sugeba daryti kiekvienas ( visi ) . Žemiau aprašomi pokalbiai laiške Lietuvos Respublikos Prezidentui V. Adamkui atspindės veiklą , kurią visto ir tradicinio mokslo gydytojai. Valdas Adamkus laiške / 2006-01-10 Nr. ( 1D-162 )- 2D-154 palinkėjęs : „... Dėkojame už išsakytas mintis ir linkime Jums sėkmės “.
Ėchas“ lietuviško kovinio meno I- II rankos ir mąstymo rizika.
Mintys ( vaizduotė ) : Aš galiu įeiti į šią būseną nors dabar . Tai tas ką aš valdau . Svarbiausia yra sukurti sau nematoma su Seneliu ( ar Proseneliu pas kurį tu eini kas savaitę į svečius, pakalbi, išgeri kavos ar mėgiamos degtinės )Jis ir yra rdquo;rdquo;SENISrdquo;, kuris praves minčių , pokalbių mintimis lyg skaičiuojant matematikos uždavinį ir užrašome atsakymą ( tai JAV armija tirinėjo užrašę pavadinimą rdquo; Telepatyjardquo; ), ir turėsi savo gyvo dar SENIO pagalbą rdquo;tai ką aš valdau rdquo;, lietuviškai pagalbą mintimis, tai ir yra papildimas, pakėlimas kovingumo lietuviškuoju koviniu menu . Tada išmokstu jausti , kad kūnas yra mano kūnas , protas yra mano protas , įgudimai yra mano įgudimai .
Turi Tauta karinę jogą ir tiek.( Lietuvos Parapsichologų Asociacija, Parapsichologijos mokslų daktaras Valdas Sabaliauskas )
-----------------------------
Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus (atsakymas)

Tema: Atsakymas
Nuo: rdquo;Kristina Beneviciuterdquo; <kristina.beneviciute@president.lt>
Data: 2006 Rugsėjis 11, 14:42, Pir
Kam: 33sabara@super.lt
Prioritetas: Normalus
Nustatymai: Peržiūrėti visas antraštes | Rodyti spausdinamą versiją
----------------------------
Informuojame, kad Jūsų laišką Lietuvos Respublikos Prezidento
kanceliarijoje gavome ir su juo susipažinome. Dėkojame už išsakytas mintis.

Pagarbiai
Kristina Benevičiūtė
-----------------------------------------------------
---------------------------------------------------------
Manau, tai ne klaidos šitame MANO tėkste, o aukštaitiška tarmė, ir tiek. Ut žemaitis turi neparstą svetainę žemaičių (Žemaitėška, Svēki atvīkėn i Vikipedėjė žemaitiu kalbuo ) kalba: lt.wilikapedia.org/wiki/Pagrindinis_puslapis
-----------------------------------------------------------------

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

Laiškas Lietuvos Respublikos Prezidentui Valdui Adamkui

2015-09-12 10:09

Laiškas Lietuvos Respublikos Prezidentui Valdui Adamkui

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių