Neregistruotas

2015-12-10 12:12

man dabar begalo skauda sirdis mano wajkinas taip pat nuo manes bega nors sako kad myli o as turiu kenteti.. nebeistweriu,atrodo stogas nuwaziuos nebesinori net gywent.. ;( bet tikiuos kad jis ne per welai supras ka prarado ir newes kitos.

ausra

2015-11-21 19:11

man 57m. ir isimylejau. skraidziau,siurpuliukai per kuna,lengva narkomano busena...ir viska sugrioviau del savo drovumo. Tai likes tarybinis auklejimas. neisdrisau pasimyleti, o likau nesuprasta.

Neregistruotas

2015-11-13 21:11

as taip pat katik išsiskyriau su kylimu zmogum:jis isvaziavo mokintis i kauna ir mane paliko.bet aš nepasimeciau nevilti ir susiradau nauja drauga kuri dar labiau pamilau nei praita meile.

Viktorija

2015-11-10 00:11

Kai žmogus labai emocionalus-taip ir būna:apie savo mylimą asmenį galvoja,,visas 24 valandas".Pagydyti gali tik stipresnis,,sukrėtimas":pavyzdžiui,tampi valstybės Prezidentu,olimpiniu čempionu,laimi loterijoje kokį...milijoną litų,ar tave pakviečia pagrindinei rolei į Holivudą.Taip,padėti gali tik-nauja,labai stipri ir maloni emocinė energija.Jos reikia paieškoti.Tikslas,kurio sieki.Ir dažniausiai-laikas.Jis viską nutrina.Atsiranda daugybė naujų,reikšmingesnių dalykų.

jurate

2015-11-09 10:11

Man jau 53 metai, o as vis gyvenu pirmaja meile, nors po to jau du kartus buvau istekejusi.Kas desimt metu jis mane suranda, sugadina nuotaika ir dingsta, kas netaip senai ir ivyko, nors turi seima. Gal abu sergam sunkiai o iseities ir nera. Kaip gydytis, kad net 35 metai nepadejo

Neregistruotas

2015-11-07 14:11

Daznai susitinku su tokia nuomone apie meile,bet tiesa sakant mano manymu meile-liga tai tik bandymas palyginti jausma,kuri jauti su kuo nors,kas yra zmogui pazystama ,su kuo galima kovoti ir apsiginti nuo skausmo, kuri nesa su savimi mylimo zmogaus praradimas.Pastebekite,kad zmones ,kurie yra laimingi su savimi reciau vadina meile liga.Tai naturalu,kad musu kunas reaguoja kartu su musu psichika(o reaguoja taip,kaip moka kunas:apetito dingimas,nepaaiskinamas drebulis , kai pamatai arba prisimeni zmogu, kuri myli ir t.t.).Be to, retai kas yra laimingas, kai serga, o meiles patirimas bent santykiu pradzioje yra susietas su laime,taigi,jeigu jau kalbeti apie liga,tada vadinkim liga reakcija i mylimo zmogaus praradima,o ne jausma, kuri jauciame tam zmogui.

vaida

2015-11-02 16:11

Vienos meiles pabaiga yra kitos,naujos,nustabesnes meiles pradzia!;)

Neregistruotas

Kaip issigydyti baisiausios ligos - nelaimingos meiles, apsėdusios kaip manija?

2015-09-03 17:09

Kaip issigydyti baisiausios ligos - nelaimingos meiles, apsėdusios kaip manija?

Neregistruotas

2015-07-27 21:07

Baisiausia, kad per tą laiką, kol graužiesi, prarandi daug puikių progų. Vėliau dėl to daugiau graužiesi, nei dėl prarastos meilės.

Neregistruotas

2015-07-23 21:07

svarbiausia draugu parama ir bendravimas...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių