Neregistruotas

2015-10-08 18:10

nu va, ir baigėsi visi ūkio reikalai...Kaze net neatsiliepia:) Kazį susirado, ir taškas:))))

Neregistruotas

2015-08-18 11:08

niu, džiugu girdėt, Kaze;))) vat, kai žmogus TIKRAI kažko nori, tai ir pildos jam tie norai. Svarbu pozityviai nusiteikt;)

Neregistruotas

2015-08-15 21:08

dar nepribaigė manes tas ukis, žinokit jau Kaziuką susiradau, tai ant akių prašvito, ir gyvenimas mielesnis pasdarė, o svarbiausia kad mano tėvams jis kaip žentas tinka, tai žinot ir baigia išsipildyt tie romanai kuriu jus čia man prirašėte, oi dabar gyvenimėlis, kai kada mano Kaziukas ir karves už mane pamelžia ir pieniuko
man y lova šilto atneša... tai gyvenimėlis man dabar...

Neregistruotas

2015-08-10 07:08

aha, aišku...arba Kazys atsirado, arba ūkis baigia pribaigt....Na, tai linkėjimai karvytėms;)

Neregistruotas

2015-08-07 07:08

niu tai pasakok, Kaze, kaipo te ūkio reikalai einas?;)

Neregistruotas

2015-08-05 16:08

Oij!!! Kad daugiau butu tokiu zmoniu kaijp tu ;)) Taij ir pasaulis nusviesetu ;)))

Neregistruotas

2015-07-30 14:07

Kaze, ale nu neieškok tu jo - pats ateis;) Kai tik pajus, kokia tu nuosttabi - kaip mat atsiras;) Nenuleisk galvos, išmok elgtis gerai su karvytėm, prižiūrėk ūkį, ir Kazys nepastebėsi - o jau šalia;)

Neregistruotas

2015-07-29 21:07

Oij neklausk filologe, kad tu zinotum!!!! O kad tu zinotum!!! Kaziuko iskau ir niekur nerandu!!! :(

Neregistruotas

2015-07-29 10:07

taip suprantu, KAzyt, karvės tave pribaigė? Ar Kazys čia dėl visko kaltas?;)

Neregistruotas

2015-07-24 19:07

nu, KAzyt, tu mane tai stebini ir stebini....ką tai reiškia PAbūti Kaziuku??? Tik pažiūrėk, Kaze, BŪTI <-> PABŪTI - nugi ne tas pats;) aš tau ne ape pabūti Kaziuku taigi rašiau, o apie būti...;/ taigi ne trumpam laikui....argi nenorėtum išgyventi tokio liepos ryto, kai....tu pabundi...vvėl ta pakvaišusi saulė spigina pro užuolaidų plyšį...ir tu lyg kokia Euridikė turėsi eiti prie karvės, lyg į tas Hado kančias....tu melši tą karvę per prievartą, paskutinėm savo jėgom...bet netrukus tu suprasi,kad pamiršai uzbonėlį namie...ot, po šimts pypkių, sakysi tu ir pagalvosi apie KAzį, lyg apie kokį Orfėją...ir jis bus tuoj pat šalia tavęs, žalioj lankoj, kur ganosi tavo karvė....tu jam pasiguosiršęs viską pasaulyje, bėgs namo uzbonėlio....tik bėgdamas gręžiosis ir gręžiosis į savo Kazę, negalėdamas atitraukti akių nuo tavo profilio ryto fone, žiūrės į tave, lyg tas NArcizas kad į save žiūrėjo.....Kazys nubėgs namo, bet ilgai ieškos uzbono ( nu kur tu, pyp, jį nukišai? )susilaužys visas kojas, rankas, bet ras;) per kančias jis ateina per lankas pas tave, Euridikę, nešdamas uzboną, lyg didžiausią savo trofėjų. TAU. Ir kas jei ne jis užkalbinės savo saldž-iais žodžiais karvei dantis, kol tu ją melši? O kai pamelši karvę, ar tai ne tu ryto rasoj šoksi laimės šokį iš džiaugsmo, kaip toji Ewsmeralda su savo ožkute Džali....o jis, tas tavo Orfėjas - Kazys, su sulaužytom kojom ir rankom tupės tau po kojomis, kurios kad kaip tos radastos, ir grožėsis tavim lyg Kvazimodas, ir kokie jūs būsit laimingi, kai grįšit į namus, mielesnius už Notre Dame de Paris...ir gersite pieną drauge....

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių