Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-12-10 18:12

maziau igydytojo paskirtus vaistus ;atsisakyk suriu rukytu patiekalursquo;maziau isterikuok.nezinau tavo amziaus, bet jei esi vyresne kaip 45-50 gydytojo skirtus vaistus teks gerti ilgai o kur dar klimaksas su savo siurprizais. gyvenk ramiai ir viskas bus gerai

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-10-29 19:10

man svaiksta galva susiaurejusios kraujagysles nezinau ka bedaryti kuom besigyditi man 55 metai visai nera nuotaikos

oniene
Pranešimai: 3

2015-09-18 12:09

labai sunku pačiam pradėti keisti gyvenimo įpročius - reikia pagalbos. Geriausia rinktis specialistų pagalbą - sanatoriją - ten kompleksiškai padeda pasikeisti ir dar gaunate gydymo procedūrų. Va Baltarusijoje yra Radon sanatorija, kur mineralinis vanduo prisotintas radonu, jis labai gerai veikia širdies ir kraujagyslių ligas - sunormalizuoja kraujospūdį. Ir dar labai gerai padeda prie judamojo aparato sistemos negalavimų. Vienu kartu Radon sanatorijoje galima pagydyti kelis negalavimus. Vaistai kaip sakoma vieną gydo, o kitą žaloja.. kai paskaitai šalutinius poveikius tai baisu net gerti :(

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-12 19:08

mano spaudimas buvo 90/50, dabar 117/67, mamytes buvo 165/100, dabar 130/80 kazkur, ir mums tikrai labai padejo Tianshi antilipidine arbata, jei kas norit daugiau info apie ja, rasykit el. pastu jurate.kavolyte@gmail.com

Maja
Pranešimai: 201

2015-07-19 06:07

Dėkui už patarimus Aukštai kol dar pusiau su
bėda neprisiverti nieko daryti nors n kartų sau
prisižadi pavaikščioti,pabadauti Laiko tai
marios galima būtų vaikščioti ir vaikščioti,
bet deja kuo greičiau ,kuo skubiau ir ant sofos.

gediminas
Pranešimai: 16

2015-07-18 17:07

Na numirti galima ir miegant, bet jei nori geriau jaustis po truputi tikrai galima keisti gyvenimo buda, jei pavyks save iveikti ir bent kiek pasikeisti tai bus didelis zhingsnis i prieki.

Maja
Pranešimai: 201

2015-07-18 12:07

Va kol šito nežinojau tai buvo ir gerai Dabar
man atrodo kad šiąnakt numirsiu ,nes visur
vieni neigiami reiškiniai,ir maistas, ir ne
vaikščiojimas,ir kava ir cukrus

gediminas
Pranešimai: 16

2015-07-18 09:07

Vaistai yra gerai, tik ne visi, pasidomėkite Homeopatiniais vaistais (augalines kilmes vaistai).
Sveikatos praktikoje yra nusistovėjusi tokia nuostata:
Asmenys su padidėjusiu kraujo spaudimu įprastai būna: mėgėjai (visiems tai netaikoma) sūriai ir riebiai pavalgyti, parūkyti. Nervinga aplinka įtakoja žmogaus sveikata.
Taigi asmenims su aukštų kraujo spaudimu reikia žymiai sumažinti valgomosios druskos (NaCl) vartojimą, riebus maistas įtakoja kraujagyslių užkalkėjimą (susiaurėjimą) todėl pagal visus fizikos dėsnius, organizmo poreikis deguonimi, ir maisto medžiagomis aprūpinti organus yra pagrindinis poreikis, jei kraujagyslės spindis susiaurėjęs tai širdis dirba smarkiau kad prastumtų daugiau kraujo per kraujagyslės susiaurėjimą, štai jums ir padidėjęs kraujospūdis, bet tai dar ne beda, o beda yra štai tokia:
Miokardo infarktas, ir / arba insultas.
Insultas - įvyksta sutrikus galvos smegenų kraujotakai, kai normaliai smegenų ląstelių veiklai pritrūksta deguonies. Yra skiriamos dvi insulto rūšys: išeminiai insultai (80 proc. visų insultų), kurie įvyksta nutrūkus kraujotakai vienoje iš galvos ar kaklo kraujagyslių; hemoraginiai – dėl kraujo išsiliejimo į smegenis. Dažniausiai insultą sukelia šios priežastys: trombo susidarymas galvos ar kaklo kraujagyslėse (trombozė) arba trombo atkeliavimas iš kitos kūno dalies, pavyzdžiui, širdies (embolizacija). (iš www.bioformule.lt/insultas.php)
Miokardo infarktas -Širdies raumenį (miokardą) maitina ir deguonimi aprūpina koronarinės (vainikinės) arterijos. Dažniausiai miokardo infarktas įvyksta dėl vainikinės arterijos užkimšimo trombu, kuris formuojasi išopėjus aterosklerozinei plokštelei (apie 95 proc. sergančiųjų miokardo infarktu nustatoma vainikinių arterijų aterosklerozė). Kai nesveika kraujagyslė susiaurėjimo vietoje užkemšama trombu, tam tikra širdies raumens dalis, negaudama deguonies, apmiršta ir liaujasi dirbusi. Kai trombas nedidelis ir užtveria tik dalį kraujagyslės, susergama nestabilia krūtinės angina („priešinfarktine” būkle) arba negiliu širdies infarktu (be Q bangos elektrokardiogramoje). Kai trombas visiškai užkemša koronarinę kraujagyslę, įvyksta gilus širdies infarktas (su Q banga). (iš www.sveikas.lt)
Štai kodėl reikia vengti riebaus, sūraus maisto, ir rūkymo (pastarojo ypač, kadangi nikotinas siaurina kraujagysles).
Nepamirškite kad nervinimasis labai neigiamai atsiliepia tiems kas turi problemų su aukštu spaudimu. Paprastas pavyzdys: kiekviena dieną asmuo žiuri žinias ir nervinasi, kad politikai šiokie ir tokie... todėl šiuo atveju toki dirgikli galima labai lengvai pašalinti perjungus kanalą, kuriuo transliuojama tai kas žmogui malonu.
LABAI SVARBU: fizinis aktyvumas yra viena iš panacėjų (vaistas nuo visų ligų) , per dieną patartina nueiti 3km, niekas neverčia bėgti , paprastas pasivaikščiojimas yra daug vertesnis už kavos puodeli su draugu.
Kol žmogus juda tol jis gyvas, todėl neskriauskite savęs ir leiskite sau judėti...

Maja
Pranešimai: 201

2015-07-17 10:07

Tikrai būtų labai įdomu kad kas nors pasidalintų
savo žiniom apie tai.Aš nesu labai gera ligos
žinovė o ir šiaip kol man nėra blogai aš ir ne
silaikau visų nurodymų Taip kad žmonės pasidalin
kit žiniom K kas tai yra smegenų žievės uždegimas?
Kuo tai pasireiškia?

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-07-15 14:07

aciu Maja uz atsiliepima, bet bijau ne del saves o del savo mamos, tai jai tokios bedos, o as tiesiog noriu jai padeti ir nezinau kaip. jo jai uzeina stiprus galvos skausmai, tada ji prigeria visokiu vaistu ir eina miegoti. siaip jai su kepenim nera gerai, o dar plius smegenu zieves uzdegimas. zodziu, baisu man del jos. kaip jus tvarkotes su tuom? kokius vaistus vartojat, kad jums padeda?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių