dr

2015-12-31 16:12

aš kai tingiu kambarius tvarkyti, sakau-einu sportuoti, o tada kad duodu garo:)

Neregistruotas

aj, tai vaikščiot tai aš vaikščioju, čia ne problema, aš čia man ne sportas:) Bet dabar ir tai galėsiu sakyt, kad sportuoju :DDD

dr

visiem to reikia...sunkoka , aisku..bet tu dar jauna, dar nekankink sa3s kefyrais:) bet iseit pasivcaiksciot i gryna ora tai gali.pasiskiri valanda per diena vaiksciojimui ir pirmyn...

Neregistruotas

oj, Dr, kažin, ar man tai įveikiama:) šiuo metu pas mane jokios harmonijos, nuo dienos vieno kefyro, musiet, pastipčiau... keliuos dabar gana vėlai (na, vyro vaikų neturiu, atostogos, tai sau ir miegu kiek lenda, nor jau noriu anksčiau keltis), ir nesportuoju dar priedo visiškai beveik jau, bet šitai žadu atnaujint, tik nebegioti:)
na, tai va toks mano dabar nesubalansuotas gyvenimas, nevisada sveika mityba ir dar daug nesusipratimų. Man gal susikaupti reikėtų. Jo, reikėtų.

Neregistruotas

2015-12-31 15:12

man sveikas žmogus, tai pirmiauisa-harmoningas.ypač švarus.kai jo ir aplinka švari, tvarkinga, ir jo kūnas, ir siela.pirmiausia reikia išsivalyti.tą reikėjo padaryti per adventą.tuo metu žmonės pasninkaudavo, tvarkydavosi namus, apgalvodavo savo nuodėmes, atsiprašydavo, atleisdavo.tad jie ir buvo verti kalėdų stebuklo.juk kai atleidi, atsiprašai-siela nuskaidrėja, tampa ramu.kai kūnas išsivalęs-lengviau ir sveikiau.mano akys silpsta, tai radau vienoj knygs, kad kūną išvalius gerai, ir regėjimas paaštrėja.žadėjau sau nuo naujų švarinti save.šio dienom dar lesiojau, nesusikaupiau, bet va rytpjui nusipirkau 2 litus kefyro, o piryt bus tik obuolių sultys, o dar poryt tik virtos daržovės-trys dienos tokio va žaidimo.ne kartą bandyta.tai man kažkaip pakelia ūpą, atšviežina.po viseų švenčių vaišių-pats tas žaidimas:)gal Sveikias prisijungs:)ar bėgiojae? aš tai keliuos be 15 6, paklausau dper rqdiją laidos apie tikėjimą, ir po ddušu, o paskui mankšta, nors 10 min, svarbu-reguliarumas o ji pusvalandis-visai liuks::) vienai daryti valandą gan sunku-atsibosta, kai lankiau jogą-valanda prabėgdavo labai greitai ir maloniai.bet dabar aptukau, taqi gėdinuis jogintis:) viešai:)

Neregistruotas

2015-12-31 14:12

nu aš gal ir sudalyvaučiau, bet labai bijau, kad greit galiu pakeist sprendimą...:) nesiseka man niekaip visko įgyvendinti. Turbūt tuo atžvilgiu darau daugiau prasižengimų negu pažangų:) O ką reiktų daryt? Man detaliau reikia paaiškinti:)

Leta

Na šį tą aš ir be programos darau - derinu maisto produktus, beveik kasdien šiek tiek sportuoju. Tačiau nesureikšminu savo pastangų nes darau ir prasižengimus - pvz. kartais išgeriu vyno ir jį mėgstu. Na nėe spartietiška mano dvasia

Neregistruotas

ne, galima dalintis laimėjimais ir pralaimėjimais, įspūdžiais, nusivylimais ir pakilimais:) taip smagiau ir stipriau, nei vienam:)realiai sunkoka rasti bendraminčių, mat čia daug kas turi sutikti...visgi tam reikia daug valios, pasiryžimo, kantrybės.

Neregistruotas

O kaip galima dalyvauti sveikos gyvensenos programoje? Ar jūs duosit kokius nors nurodymus?

Neregistruotas

nu kaip norit-aš galiu ir viena:)gailėsitės:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių