Neregistruotas

2015-11-18 21:11

taigi negi dabar lauksi iki to laiko? :D niekad nezinai ar cia jau tavo zmogus :P todel rejk daryti tai su visom :P

jurate

2015-10-12 09:10

man taip pat pirma karta neskaudejo,net nepajutau,kad kas nors ten plystu,ir kraujo tik lasiukas.ne visada jo buna- kiekvienos organizmas individualus.o tu Evelina tikrai nedaryk operacijos,as ir pirma karta ne su savo isrinktuoju,na ir kas,o tu galvoji kad vyrai labai laukia savo isrinktosios ir islieka skaistus-taigi ne jie nori matyt ismokti ar tiesiog atsirades instinktas vercia tai daryti.su moterim kitaip-jos gali valdyti visa tai.

lilija

2015-10-11 20:10

man pirma karta neskaudejo ir nebuvo kraujo...tik kai triusikus ploviau truputi buvo iskruvinti...vaikinui pasakiau tik po kiek laiko jis nustebo, nezinau ar patikejo. man tai nebuvo reiksminga. man ta mergystes pleve nereikalinga visai. as nuo jos nei geresne nei blogesne. manau kvaila kad moteris turi buti nekalta. nesamone. cia vyru kurie negerbia moteru isisgalvojimas arba kokiu nesveiku

Almute

2015-09-29 19:09

sveika evelina. zn as tau nepatariu tos operacijos darytis. neduok dieve kokiu bedu iskils...... net baisu pagalvot apie taj.......

padekite

2015-09-16 12:09

Mylejausi su mergina-jai tai buvo pirmas kartas(bent ji tai sake)Taciau as nieko nejutau,ir ilindo be jokio skausmo.Atrode kad jai tai jau nebe pirmas kartas.Pas ja nebuvo nei kraujo ,nei skausmo.Ar gali taip buti,kad nera nei kraujo nei skausmo kaip pirma karta?Ar ji man meluoja???

padekite

2015-09-16 11:09

Laba visiems,noreciau kad Jus man padetumete.situacija tokia:Draugauju su panele jau m. taip pat ir mylimes.Kaip su ja susipazinau ir veliau pasimylejom pirma karta.(jai tai buvo)ji sake ,kad jai tai pirmas kartas.Taciau as nieko nejauciau,nebuvo jokio kraujo ar skausmo.As pas ja klausiau ,bet ji teigia kad jai tai pirmas kartas.Ar taip gali buti???

Neregistruotas

2015-07-21 20:07

Šeip aš niekad nesimylėčiau, jei kokiai panelei būtų pirmas kartas ir šeip jei nemanyčiau, kad tai yra būtent ta, su kuria gyvensiu visą savo gyvenimą...man tai kažkaip daug reiškia ir net neįsivaizduoju kaip reikia su tuo susitaikyt...

Neregistruotas

2015-07-21 20:07

Labas Evelina, na nežinau kaip tau ten.. Bet, pavyzdžiui, mano panelė kažkaip nerimtai žiūri į tai , kad jai tada buvo tik 15 ir, kad tik dėl bandymo, o man tai labai širdį dėl to skauda ir net nežinau ką daryt..kai pamąstau, kad ji su kažkuo ... tai nebenoriu nieko galvot daugiau...laikykis tu, bet manau verta iš anksto apgalvot apie pasekmes ir niekur neskubėt...čia į ateity jaunoms panelėms..

evelina

2015-07-16 07:07

Labai dekui uz paguodziancius zodius.Atsiminsiu juos tikrai.Kas ir belieka tik susitaikyti su tuo kas buvo.Tai ir darau...

Neregistruotas

2015-07-14 13:07

žinai, kažkodėl galvoju, kad nieko ta operacija gero...čia tik bandymas apgauti save. Manau, kad reikia tiesiog susitaikyti su gyvenimu, juk...na aš pasakysiu gal taip - jei vandenyje atsispindi koks daiktas , gali patikėti, kad jis tikras, tačiau vėliau pastebi, kad visa tai tebuvo atspindys, fikcija...tai, kad atradai tiesą, gali tai vadinti patirtimi, ir vargu ar reikia jos atsikratyti, žiūrint kaip į ją pažiūrėsi, jei susitaikysi ir į savo gyvenimą priimsi kitą žmogų, kuris lygiai taip pat gerbs tavo praeitį, manau į tai pažvelgsi kiek ramiau. Žinai, kai kurie paaugliai, kai bręsta, jų kūnas labai keičiasi ir jie, žiūrėdami į tai, patiria labai didelį stresą, bet anksčiau ar vėliau jie turi susitaikyti su tais kūno pokyčiais, ir kai jie tai padaro, juo pasiekia ramybė.
manau, kad tau verta susitaikyti, nes savigrauža tik kenkia, o kai susitaikysi, greičiausiai pajusi pilnatvę ir harmoniją. To tau ir linkiu iš visos širdies. MAn atrodo, kad esi šauni pana;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių