gretan

2016-04-26 18:04

Sveiki, šiuo metu rašau bakalaurinį darbą apie bulimiją. Kadangi liga nėra dažnai pasitaikanti, atsakydami į anketos klausimus labai pagelbėsite!

apklausa.lt/f/serganciuju-bulimija-maitinimosi-iprociu-analize-uqk7sj6.fullpage

Neregistruotas

2015-12-29 22:12

Sirgau anoreksija kuri veliau peraugo i bulimija. Kamuojuosi dar neilgai, apie metus. Bet sios ligos visiskai pakeite mane, tapau paranojike i maista nebegaliu ziureti normaliai... Tokiu nesamoniu buvau prisigalvojusi, kad geda net paciai apie tai paalvoti. As labai noriu pasveikti, bet gyvenu mazmam mieste, o cia nera nei psichologu nei dietologu... Todel baigiu prarast paskutine vilti. O mintys sukasi ir apie pasitraukima is gyvenimo... nebezinau ka daryti, esu visiskai pasimetusi...

Neregistruotas

2015-12-29 22:12

tai sunkiau už alkocholizmą, nebegerti tu gali nustoti o valgyti?

Neregistruotas

2015-12-26 22:12

As jau daugiau metus sergu sia siaubinga liga...ir jau nebezinau ko griebtis,kad pasveikti,liga visiskai mane issekino,palauze,suzlugde moraliskai...as pradejau nekesti saves ir viso pasaulio....PRASAU,MALDAUJU PADEKIT MAN PASVEIKTI. Merginos,taip pat kovojancios su sia liga,rasyk- galbut kartu gelbetis bus lengviau viva200520@hotmail.com

Neregistruotas

2015-12-26 17:12

Noreciau paklausti po kiek laiko pradeda kristi svoris, jei dirbtinai sukeliamas vemimas?

studente

2015-12-21 22:12

nesivargink,nieko nebus, bulimija - gyvenimo budas.

w

2015-12-20 19:12

liaba,as ir anglijoj gywenu ir turiu panasia problema...atwaziawau cia taj wiskas pasikejte....pradejo neswejkaj augt sworis,spuogaj...kajp tu lajkajs dabar ?as ziurinejau ta lt psl pamaciaw tawo sms sakaw parasysiu...

Oksana

2015-12-19 22:12

Sėdžiu, žiūriu į tavo žinutę ir neįsivaizduoju ką parašyti. Žinau, kad esi teisi. Reikia bandyti. Reikia pradėti. Tikriausiai nuo pokalbių, laiškų, gal - susitikimo. Jaučiu, kad visa tai griauna mano gyvenimą. Po truputį - tarytum plytas iš namo apačios trauktų. Vis bandau jas sukaišioti atgal, bet nelabai sekasi...

Neregistruotas

2015-12-18 22:12

OKSANAI:
manau, kad mes visos tikim, koks mazas ir nestabilus tas tikejimas kartais bebutu. beje, as taip pat tvirtai tikiu, kad suprantantis zmogus salia galetu padeti kaip niekas kitas. ir cia ne tik tikejimo klausimas, bet ir reali ideja - budas kaip padeti sau ir kartu padeti kitam. seniai apie tai mastau ir ieskau zmogaus, panasaus i mane, su kuriuo galeciau but nuolat ir po maza zingsniuka KARTU stumtis i prieki. butent todel tavo zinute labai sudomino. jei turi galimybe, labai lauksiu tavo laisko - galetume bent jau pasikalbet ir pasidalint patirtim... taip pat laukiu bet kurios is jusu zinutes. laikau kumscius uz jus visas!

Neregistruotas

2015-12-13 22:12

Tik tas, kas tai patyrė gali suprasti.
Daugiau niekas. Tai ne šiaip kūdinimosi būdas. Tai kažkas baisaus. Kažkas rašo, kad su tuo gyvena ir nieko. Žaviuosi....
Aš taip negaliu. Juk tai siaubas - kiekvieną minutę nekenti savęs, kievieną dieną žadi viską pradėti iš naujo. Nežinau, gal nuskambės per stipriai, bet aš taip jaučiuosi - man bulimija, tai tas pats kas alkoholizmas. Jos negali atsikratyti vien vaistų ar psichoterapijos pagalba. Joks psichologas nesupras kaip jautiesi. Jausmo nepapasakosi, neperduosi. Visad maniau, kad galiu susitvarkyti pati. Bet nepajėgiau. Pasakiau apie tai dviem savo artimiausiems žmonėms. Tiesiog daugiau nebegalėjau savyje to laikyti. Ir niekas nepasikeitė. Jie tiesiog nesuprato. Visiškai jų nekaltinu, galbūt ir aš nesuprasčiau. Gal pamanė, kad apie tai pakalbėjus viskas pasikeitė, nežinau. Niekas nepaikeitė. Labiausiai trokštu, kad šalia būtų žmogus, kuris manimi tikėtų ir kuris priverstų mane patikėti savimi. Kad būtų su manim kas dieną, kas savaitę, kaip su vaiku. Kol aš pasveiksiu. Tikiu, kad pasveiksiu. Žinau, kad galiu. Ir jūs visos galit, tik patikėkit savimi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių