Neregistruotas

2015-12-19 17:12

Blogiausia yra ir tai, kad aš jį vis dar tebemyliu. Kažkada norėjau atkeršyti, na tiesiog tam, kad man būtų rdquo;ramiaurdquo;, bet ngalėjau, neįstengiau.

Neregistruotas

2015-12-19 17:12

Mane taip pat išdavė. Tai neapsakomai sunkiai išgyvenamas jausmas. Kas tą patyrė, žino ir pritars. Bjauriausia yra tai, jog jis pats su ja mane supažindino, ragino draugauti, palaikyti santykius, nes atseit ji faina moteris, o paskui su ja išdavė. Matyt labai faina buvo........

Algirdas

2015-12-13 22:12

Tai negrįžtamas procesas

Neregistruotas

2015-12-11 22:12

Isvis nera diskusijos. Nepripazystu neistikimybes. Kas taip elgiasi yra lohai. Kitaip nezinau kaip pavadinti:(

liuda

2015-12-09 22:12

Sutinku su Audrium.Gyvenu su vyru 10 metu ir nematau kad jis suka i "kaire" šeimoje turi buti taika ir supratimas

2015-11-28 21:11

nieks nieko patart tau negali...tik pats turi tvarkitis...pries keleta metu gyvenau su vyru,pragyvenom 7metus,gime sunus.liktais viskas o.bet netiketai vyas susirgo protine liga ir prasidejo kosmaras.visa bendra gyvenima as buvau jam istikima.o jam susirgus prasidejo kaltinimai kad au su visu miestu permiegojau.pasakojo ir erte mane prisipazint kaip,su kuo,kur ir kiek miegojau maniau kad tai laikina,bet kai tas pazemenimas dar sustiprejo,pabegau is namu.susiradau meiluzi,juk ir taip mane kaltino,tai koks dabar skirtumas.meiluzis irgi seima turejo.tada as apie jo zmona net negolvojau.man buvo gera o i kitus nusispjaut.bet viskas baiges,issiskiriau su vyru,pradejau nauja gyvenima,sutikau antra vyra ir supratau kad nenoriu daugiau kvailisciu.tik pats zmogus gali nusprest ka jam daryt,ar but istikimam.bet tikrai neverta del keliu sekundziu malonumo isduot savo mylima zmogu.tai taip slikstu,bjauru ir mylinciam zmogui savo neistikimibe sukeli nerealu skausma,kuri gali suprast tik kai pats tai pajausi.myliekim ir branginkim savo mylimus zmones!!!!

Neregistruotas

2015-11-07 22:11

"Jus pabandykite priversti vyra, kuris tikrai nuosirdziai yra isimylejes atkreipti demesi i kita moteri..."
Gerb Egle, isimylejes zmogus - tai laikina busena, kuri yra ypatinga ir lydima gana stipriu fiziologiniu pokyciu zmogaus organizme, todel naturalu, kad ji negali testis ilgai. Meile - kiek kitokia situacija, ji labiau priklauso nuo aplinkybiu. Ir dar - jei kuris vyras "nuejo i kaire", tai kazkuri moteris irgi padare ta pati...
Pagarbiai, Gruodis

valdas

2015-11-04 11:11

MAN LYGIAI TAIP PAT TOKIA SITUACIJA EINU IS PROTO IR TIEK JAU PRARADAU VISKA SIAME GYVENIME TIK BENDRAMINCIAI GALI TA PRAGARA SUPRASTI

Neregistruotas

2015-10-27 22:10

Egle, sutinku su Jūsų nuostata apie šeimą, tačiau dėl viso kito norėtųsi pasakyti keletą replikų. Daikto (ar žmogaus) savybės nepriklauso nuo pavadinimo, greičiausiai yra atvirkščiai. Todėl vyrų pravardživimas "kiaulėmis" ar kitaip tikrai neliamia jų požiūrio į ištikimybę. Dėl fiziologijos: tikrai galiu būti pirmas, kuris atsuksiu Jums savo skruostą, kad galėtumėte vožtelti, tik prieš tai turėsite pasakyti už ką. Nereikia lyginti gyvūnų su žmonėmis ir nereikia pamiršti, kad būtent juos dar labiau valdo instinkai ir prigimtinės savybės. Tuo mes ir skiriamės nuo jų, nes turime sąmonę, kuri valdo arba bent daro didelę įtaką mūsų instinktams. O jei Jūs galvojate, kad įsimylėjęs vyras neatkreips dėmesio į patrauklią moterį, tai labai apsirinkate (sprendžiu ne vien pagal savo sugedimo lygį). Jūsų laiške gražia eile išdėstyti jausmų skalės kitimai bėgant laikui, kuri, man atrodo labiausiai viską ir lemia: įsimylėjimas, meilė, valia, atsakingumas ir žmogiškumas. Gal tai liūdna, bet būkime atviri ir pripažinkime, kad daugeliui porų per eilę metų pirmieji faktoriai išblėsta irlieka paskutinysis, kuris, deja, ir lemia viską.

L

2015-10-20 22:10

Sutinku su Egle

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių