Greta
Pranešimai: 148

2015-11-07 16:11

Manau, kad tai nervinio pobudzio liga. Tur but esate be galo jautrus, nervingi, pastovioje ytampoje. Pastebejau ,kad kai susijaudinu, ar siaip staigiai suzinau ka nors nemalonaus mane lieciancio, ispyla prakaitas, o delnai šala ir dreksta.Bet kai pageriu raminanciu, nuo streso vaistu (nors valerijono lasu) - pagereja. Pabandykit..

Greta
Pranešimai: 148

2015-11-07 16:11

Manau, kad tai nervinio pobudzio liga. Tur but esate be galo jautrus, nervingi, pastovioje ytampoje. Pastebejau ,kad kai susijaudinu, ar siaip staigiai suzinau ka nors nemalonaus mane lieciancio, staigiai ispyla prakaitas, o delnai sala ir dreksta.Bet kai pageriu ramin anciu, antistresiniu vaistu - pagereja. Pabandykit..

muttley
Pranešimai: 1

2015-08-13 15:08

Labas indre mane irgi kamuoja ta pati beda

egle
Pranešimai: 191

2015-08-07 14:08

Kaip cia kazkas rase,kad net gydytoja nesupranta,kodel prakaituoja delnai. Tai kas ten per gydytoja pas tave? Tai liga,vadinasi Hiperhidroze,buna pirmine ir antrine ir t.t. Zodziu visa info gali nete susirast. Pvz man pirmine,paveldejau is tevo,kuris paveldejo is savojo. Sita liga siaubinga. Vienos kankynes,turi labai daug ko gyvenime atsisakyt del to prakaitavimo ir daug paaukot ir daug asaru isliet,zinant,kad niekada nebusi normalus ir toks kaip visi. Siaubas,kai pagalvoji,kad gyvenime tikriausiai del to nesusirasi vaikino ir dar kad bus baisu vaika gimdyt,nes zinai,kad jam gali but tas pats ir jis ir tures visa gyvenima del to kentet. O vaikams visada linkim tik geriausio...Zodziu,kai tik galesiu,pasidarysiu tas injekcijas,kad ir kaip ten bebutu,kad ir kiek tos injekcijos betruktu,nes kest tai labai sunku.

sandra
Pranešimai: 60

2015-07-29 16:07

Tikrai si injekcija atradimas ,botulinas tikrai salina prakaitavimo prpblema, tai nuostabu!!!

briunetas
Pranešimai: 1

2015-07-08 17:07

Sveiki, ar yra zmoniu kuruos vargina gausus ranku prakaitavimas?

lola
Pranešimai: 21

2015-04-05 10:04

Tai ir yra baisiausia,kad net gydytojai nezino kaip gydyti sia liga:(((

lola
Pranešimai: 21

2015-03-31 19:03

Beja, bandziau ir as hidro fugal,nieko gero.Reikes pabandyti pasitept delnus:)

lola
Pranešimai: 21

2015-03-31 19:03

Driclor delnams bandziau kokius tris kartus su pertraukom,pazastims dazniau.Tepuosi vakare pries miega,lyg ir viska teisingai darau,bet pagerejimo nepastebejau.O tu nebandei kreiptis i gydytoja? Skaiciau,kad sia rdquo;ligardquo; galima paveldeti,taciau mano seimoje niekas taip gausiai kaip as neprakaituoja.

lola
Pranešimai: 21

2015-03-31 16:03

Man delnai prakaituoja,siaubingai jauciuosi daznai pasijuntu nejaukiai.Vis mastau kada tai pasibaigs,ar man visa gyvenima teks kenteti...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių