ieva
Pranešimai: 86

2015-12-21 19:12

antrus metus vartoju humyra,dabar supratau,kad gyvenu.gaila,vyriausybe mazai finansuoja...../

as
Pranešimai: 571

2015-12-16 17:12

Sveiki visi. Mano vyrui diagnozavo bechterevo liga.Gal galit pasakyti kaip sugyventi su ta liga?

alina
Pranešimai: 40

2015-12-15 14:12

man 30 metu. esu tik is ligonines, kur man pasitvirtino itarimai del bechterevo ligos. prirase vaistu kruvom, o as taip ju nemegstu. pries 5 metus buvo uzeje skausmai, nugalejau juos badaudama, noreciau ir dabar pabadauti, bet labai nenoriu prarasti ir darbo. na va, pasiguodziau, o dabar sprendimus reiks priimti paciai. gal turit kokiu nuomoniu, ar dar kokiu budu kaip nugaleti ta draugeli, kur kisa padnoskes

rasuole
Pranešimai: 3

2015-12-02 07:12

Sveiki, ar yra kurs nors žmogus, kuris buvo įrašytas į eilę klubo sąnario endoprotezui gauti, sulaukęs eilės protezavimo atsisakė, todėl, kad protezuoti jau nebereikėjo? Ar būna tokių stebūklų?

danguole47
Pranešimai: 1

2015-11-29 20:11

labas, gal galite parasyti kas per vaistas humyra?
aciu

lina
Pranešimai: 1775

2015-11-27 09:11

mieloji Ama,ačiū kad atsiliepėt! mano dukra taip pat gulėjo ligoninėj rugsėjo mėn. ten sutarėm su gydytoja kad dar neduos metotreksato (darė tyrimus, nustatinėjo diagnozę)tuo metu dukra gėrė movalį 15mg. O namo išleido su diagnoze rdquo;artritas asocijuotas su HLA B27rdquo; - kaip ir ne bechterevas, bet, pasak kitos gyd. - gali rdquo;išlystirdquo; vėliau, tuo labiau, kad tėvas serga (tikimybė didėja) ir receptu metotreksatui. iki šiol jo negeriam. Bandom gydytis žolėm. yra manoma, kad visus šitus uždegimus (ir becht ir artritus ir kt autoimuninius) gali išprovokuoti kažkokia infekcija, todėl svarbu gydytis dantis, uodegą ir t.t. jei nerandama jokia konkreti rdquo;cholerardquo; (mums taip yra) - galima pagert ką nors homeopatinio - antibakterinio. Mums patarė Belladonna Homaccord. dar geriam Artriplex compozitum (be sąnarius ir kremzles gerai veikiančių medžiagų ten yra MMS - natūralios sieros kuri malšina skausmą)dar užsisakinėjam Sunrider produktų - jie laaabai brangūs, bet ko nepadarysi vaikui.
dar žiūrim ką valgom (buvom konsultuotis pas dietologę ir netradic. medicinos gyd. Martinaitienę, Kaune): kuo mažiau cukraus, pyragėlių, keptų mėsų... stengiamės troškinti, valgyt salotų, nemaišom bulvių su mėsa, jokių cepelinų, vėdarų ar pan.
vartojam medų, džiov. vaisius, košes, daržoves. nevalgom kiaulienos, stengiamės pirkt kalakutą, žuvį.
kol kas negaliu pasakyti, kad smarkiai gerėja, bet palyginti su ligoninėj darytais tyrimais, kraujas dabar daug geresnis, CRB ir eritrocitų nusėdimo greitis - ženkliai mažesni, nors dar toli gražu ne norma...o vaistų ji negeria jookių! - numetėm ir movalį - tfu tfu tfu, iš šalies nelabai ir pasakytum kad jai kojas skauda
nesu smarkiai užtikrinta tuo ką darom, bet turiu būt tikra, kad išbandėm viską...
priemonių dabar tikrai yra, tik nenuleiskit rankų!

daniele2011
Pranešimai: 1

2015-11-22 08:11

sergu jau 25m as vis dar dirbu skausmai kai yra paumejimas nezmoniski labai padeda sanatorijos kol kas kitokiu vaistu kaip movalis ir diklofena,naklofenas nevartoju gyvent galima gyvas i zeme nesulysi

audra
Pranešimai: 47

2015-11-19 11:11

Miela Guste, kaip Jus laikotes?

rasute
Pranešimai: 1

2015-11-15 19:11

sveiki, gal žinote kokio laipsnio (aktyvumo) bechterevo ligą galima bandyti įveikti badavimu ar homeopatiniais vaistais

ama
Pranešimai: 3

2015-11-14 09:11

Sveika Linute, metotreksatą ir salazopyriną aš geriu nesenai apie 2 mėnesius ir pradėjau gerti kartu nes rugsėjo mėnesį gulėjau ligoninėje ir tada man juos priskyrė savijauta buvo lyg tai nebloga ,bet dabar sumažino medrolio kiekį 4 gramais o gėriau 16 g tai pablogėjo manau reikės gerti vėl 16 g o geriu jį jau metai tai mane ir neramina juk medrolis harmoninis vaistas kuris veikia kaulų tankį išretės kaulai o kas tada? Gal reikia visus vaistus nutraukti,bet tada nepavaikščiosiu net nežinau ką daryti ieškau išeities kurią turiu rasti o ar rasiu?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių