Asta88
Pranešimai: 1

2016-02-07 16:02

Sveiki,

Man labai pasikeite menesines. Taciau nera normalaus kraujavimo ne taip , kaip budavo. Toms jausmas kad valytusi gimda, tokios keistos isskyros. Dariausi nestumo testa- neigiamas. Kas tai galetu buti? Jau 4 men tokios pacios pasikeitusios menesines.

Karolliina
Pranešimai: 1

2016-02-02 15:02

Labas vakaras, mėnesinės vėluoja, jau mėnesio pradžia o turėjo prasidėti sausio 27-30 dieną.. Su vaikinu mylėjomės bet su prezervatyvu. Kai kada būna simptomai (toks skausmas, et ne stiprus kaip prieš mėnesines), krūtis pas mane niekada nedidėjo ir nebūdavo labiai jautrios prieš menstruacijas.. Išskiros pas mane normalios.. Gal patarsite kas gali būti?

alinaj0610
Pranešimai: 1

2016-01-16 08:01

Sveiki. Veluoja menesines, turejau susirgti sausio 8diena nesusergau pasidariau testa-neigiamas, po 3dienu pasitikrinau vel ir, vel neigiamas menesines veluoja jau 8 dienas. nezinau ka daryt niekas neaisku jeigu testai rodo neigiama. Jokiu pozymiu net is tolo kad sirgsiu

vijana
Pranešimai: 1

2015-06-12 12:06

sveiki,mylejausi su vyru per vaisingas dienas,po ovuliacijos nepraeina pilvo tempimas ir skausmas pilvo apacioje iki menstruaciju liko 3dienos,ar galeciau lauktis?nestumo testai neigiami.aciu

Asesuzmogus
Pranešimai: 1

2015-06-08 17:06

Sveiki, esu labai sunerimusi, kovo menesy menesinemis susirgau 14d. balandzio menesy 21d. ( pries menesines darausi nestumo testa), geguzes menesy nesirgau ir iki dabar dar nesergu, kas man gali buti, pradejau vartoti vaistus, kuriu nesu gerusi, pasikeite darbo grafikas.. Turiu daznus lytinius santykius su vaikinu ir po menesiniu pirma ar antra diena (tiksliai nepamenu) mylejomes ir jis nuleido man y vidu, ar gali buti kad as laukiuosi ar tai tiesiog del pasikeitusio gyvenimo ritmo ar nauju vartojamu vaistu?

Riiiii
Pranešimai: 1

2015-05-29 18:05

Labas vakaras turiu klausimeli po gimdymo jau praejo 4men kai vaikui buvo 6sav man daktare israse kontraceptines tada atsirado vadinamos menesines truko 7dienas, dabar jau bus 2men kaip nesergu lytiniu santikiu turejau ka tai galetu reiksti?aciu

erikule
Pranešimai: 1

2015-05-29 13:05

sveiki, norejau Jusu paklausti nebezinau ka ir galvoti ar cia kazkas negerai su mano organizmu ar tikrai as cia laukiuosi..menesines jau veluoja savaite laiko, krutine skauda kaip ir pries menstruacijas, kartais lyg sukyla sleikstulio jausmas, suskausta pilvo apacia..pasidariau du testus ir jie rodo antra juostelia tokia blanki blankia baltos spalvos ar imanoma, kad galejau pastoti?

AkiV_
Pranešimai: 1

2015-05-18 07:05

Sveiki, norėčiau paklausti. Nesisaugojom 1dieną po mėnesinių.. jausmas toks lyg pastojau, po 2savaičių pradėjo skaudėti spenelius, pykinti, silpna, pakilusi bazinė kūno temperatūra, pasidariau 3 testus, visi rodo teigiamą rezultatą.. laukiau mėnesinių, bet pradėjau kraujuoti savaite anksčiau, testas vistiek rodo tegiamą rezultatą, bet nebe tokį ryškų.. ar galėjau persileisti? Būtų antras nėštumas, ačiū už atsakymą!

Tiomka999
Pranešimai: 2

2015-05-17 19:05

Sveiki, turiu begalo baiminanti klausima,esu uzsieni jau virs metu ir visa nera kada pasirodyti pas ginekologe, esu dariusi medikamentini isvalyma,ir po tu vaistuku nesilankiau pas daktaru, ir tuos metus rodos lyg ir kazkas vyksta su mano ciklo sutrikimais ,nusipirkau kontraceptines tabletes nes su draugemis konsultavausi,kad gali sutvarkyti organizma ir menesiniu cikla,bet baiminuosi dar del vieno dalyko ,jog galiu ir nebegaleti tureti vaiku,nes turejau lytini akta be apsaugos ir ir visdelto susirgau menesinemis,pilvo skausmai begalo skaudus,pilvas issiputes,ir kai baigiu sirgti paskutinemis dienomis tepliojuosi rudomis issikiromis prasau patarkite ka man daryti ir kaip spresti sita problema,ir ar didele tikimybe jog jo nesilankiau pas daktaru sutriko vaisingumas man...???

Tiomka999
Pranešimai: 2

Menesines ir nestumas

2015-05-17 19:05

Menesines ir nestumas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių