ADOMAS
Pranešimai: 3

2015-10-07 15:10

Sweiki,mane uzpule liga-erkute,pradziai maniau jog tai brendimo laikotarpis,kol manes nenuwede pas odos daktare,aiskus jog buwo labai nemalonu,mokykloi wisi tik ir spoksojo i ta weida,buwo taip nemalonu..Gidytoja israse antibijotikus ir pora tepaliuku-Excipial ir Rozex,dabar naudoju tik Excipial,na jis man padeda,taciau praeinant laiko kol jo netepu jis wel po mazu atgyja,ir wel ima bert bei pleiskanoti oda,nzn gal tai tik del to kad jo wisalaik nenaudoju ir ji wis atsinaujina,blogiausia pagalwot jog toks ir liksi :(,prasau padekit kaip rimciau ir greiciau issigydyti sia nelengwa liga,DEKUI IS ANKSTO...

laima
Pranešimai: 175

2015-10-05 18:10

SVEIKI,AS TAIP PAT TURIU PROBLEMA SU VEIDU,PASTARUOSIUS 3MEN. TAI PASIDARE NEBEPAKENCIAMA,VEIDAS DAR LABIAU PRADEJO RIEBALUOTIS,POROS ISSIPLETE BAISIAUSIAI,ANT SKRUOSTU IR SMAKRO PILNA SPUOGELIU,KITI LABAI PULINGI,DERMATOLOGAS PASKYRE TEPALA DIFERIN,TACIAU NEPADEDA,ESU NUSIVYLUSI VISKUO VEIDAS BAISUS,NET DEPRESIJA PRASIDEJO

rasa
Pranešimai: 295

2015-09-18 07:09

kokias priemones uzsisakete?

taja
Pranešimai: 2

2015-09-17 08:09

Greta,labai,labai prasau pasikonsultuoti,kaip galima išgydyti DEMODEX.
Aciu

asta
Pranešimai: 124

2015-09-09 12:09

Diana, gal gali pasakyti koks tas kremo pavadinimas. Gal gali smulkiau papasakoti, kaip tu jį įsigijai? Kokiu būdu užmokėjai? Per kiek laiko pristatė?
Nes aš jau ir metus kovoju, jau varo į neviltį. Kol geriu antibiotikus tol gerai, tik negeriu ir vel viskas išnaujo. O iš gydytojų jokios naudos.

DIANA
Pranešimai: 49

2015-09-02 21:09

Labas,man diagnozavo erkute pries metus,atsidariau uzsienio interneto puslapius,ten yra vaistu parduotuve spec kremams,juos uzsisakiau 5 menesiams ir viskas praejo,erke reikia gydyti be pertraukos 3-4 men nes kiausineliai atsparus bet kokiai chemijai,tik kai is lervos issivysto erkute ji islenda i odos pavirsiu ikvepti ir daugintis,tada ir galima jas sunaikinti,o gerti antibiotikus tai tik nusilpsta imunitetas.atsidarykit puslapius www.demodex.ru arba www.demodexsolutions.com,ir sekmes!!!!!

DIANA
Pranešimai: 49

2015-09-02 21:09

Labas,man diagnozavo erkute pries metus,atsidariau uzsienio interneto puslapius,ten yra vaistu parduotuve spec kremams,juos uzsisakiau 5 menesiams ir viskas praejo,erke reikia gydyti be pertraukos 3-4 men nes kiausineliai atsparus bet kokiai chemijai,tik kai is lervos issivysto erkute ji islenda i odos pavirsiu ikvepti ir daugintis,tada ir galima jas sunaikinti,o gerti antibiotikus tai tik nusilpsta imunitetas.atsidarykit puslapius www.demodex.ru arba www.demodexsolutions.com,ir sekmes!!!!!

nzn
Pranešimai: 18

2015-08-31 17:08

o ar uzsikresti sia liga galima?

nicole
Pranešimai: 5

2015-08-31 08:08

Akiu voku erkute yra daug baisiau nei odos...cia gi nepritepsi visokiu benzylo tepalu..!!
Esu baisiai nusiminus, nes atrodau tragiskai...akys ir vokai raudoni..jau ir ragena jie pazeide...blogiau matau su viena akim...bandau tepti metrodinazoliu 1% nakciai ir tuo spec. spiritu 70% diena bet kol kas nepadeda...Gelbekit patarkit ka daryt??

eglute
Pranešimai: 7

2015-08-28 18:08

nezinau kaip susigaudyt esu spuogota smulkeis spogiukais gal tai ta erke?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 32 ir 0 svečių