jurate
Pranešimai: 83

2015-12-28 17:12

Aš iš Klaipėdos, taip ir bus visi iš visur ir visoki nesutapimai. Net nepagalvojau apie girtavimus. Kiti dar pagalvos apie paleistuvavimus, visokie įtarumai. Gal ir reikia žmones iš anksto pamatyti, kaip sakot, gal aš naivuolė/amžinai viena:((

laima
Pranešimai: 175

2015-12-28 10:12

sveiki,as is Vilniaus, ne girtuokle:)bet vieteles tai nelabai turiu,o tu Jurate is kur?:)

viva
Pranešimai: 92

2015-12-27 19:12

sveiki interesai ir sutapti turi. Kad idomu kartu butu, nes jai nedaug tik simboliskai isgert tai puiku bet yra zmoniu kurie nejauci ribos daug gere o kaip su tokiu vakaro gadintoju nezinau kaip jus bet man kai persigeria slykstu visa vakara sugadina

jurate
Pranešimai: 83

2015-12-27 18:12

Sveiki. Jei bus rimtai norinčių ir bus tikra, tai tarsimės kur, kuriam mieste pagal gyven. vietą, juk galima ne tik Vilniuj ar Kaune, jei susirinks suderinsim visur, daug kas turi laisvesnės vietelės bute jei gyvena vieni. Galima susitart ir uz viska kompensuot, uz komunalines išlaidas, pasidaryt sau sudėtine švente, susipažint, issipasakot likimus. Visi ka nors sugalvotu. Pasakykit kas kokioj srity ar mieste gyvenate, nuo to ir pradesim. Žinau, kaip vienijasi žmonės pagal daug ką, bet svarbiausia pabūti draugėje, ne vienam, rasti draugų. Gal kas turit kokių realių pasiūlymų ar idėjų, ar patirties. Tai žmoniška, kai aš gyvenau Anglijoj, ten masinis ir priimtinas dalykas, yra ir spec. klubai, organizatoriai. Pas mus tik atsilikimas. Rašykit,nes laiko nėra, a daug.

laima
Pranešimai: 175

2015-12-27 11:12

As uz,o kur sutikti?:)

Vytas
Pranešimai: 476

2015-12-27 10:12

Gera mintis/sirdy bus norinciu daug, bet pripazinti sunkiai-geriau susiguziam pratunoti kad kas nepamatytu. jEI TEIP aMERIKOJ AR KITOJ LAISVOJ SALY TOKS PASIULYMAS-NETALPYTU NORINCIU. O ten ir taip tie klausimai ispresti, PAVYDU

jurate
Pranešimai: 83

2015-12-27 00:12

Slepiam...bet dažnai braukiam ašarą vieni, vieni su taure ir be jos. Meskim išsūkį. Tebūnie nesvarbu bus nė metai, nė grožis-draugystė svarbi. Gal kas už? Laiko nedaug, bet ir tas vienatvėj bevertis... Aš rimtai sumečiau šitą mintį. Kaip?

jurate
Pranešimai: 83

Gal sutinkam Naujus metus kartu - nenoriu vienatvės...

2015-12-27 00:12

Gal sutinkam Naujus metus kartu - nenoriu vienatvės...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių