pieva
Pranešimai: 18

2015-01-04 06:01

Dievas yra asmenybė, ir visi vardai, kuriais jį vadina yra gražūs, taip pat visi pavidalai. Nors skirtumai yra. Vedos skirstomos į kelias dalis. Vedose yra žinių visokio plauko žmonėms, ten galima rasti mokslą apie karą,teisę.. apie sveikatą, apie Brahmaną ir apie Aukščiausią Dievo Asmenį. Žmogus pagal savo sąmonės lygį renkasi savo kelią, savo pavidalą. Vedose, tie kurie yra aistros gunoje juos mokoma kaip garbinti Brahmą, tie kurie yra satva gunoje, tai yra dorybės, jie garbina Višnu, tie kurie yra tama gunoje, garbina Viešpatį Šyva, kuris yra vienas geriausių Viešpaties atsidavusiųjų. Čia taip rašoma pačiose Vedose...

pieva
Pranešimai: 18

2015-01-03 18:01

:)taip, vakarų pasauly viskas priimama kitaip, bet visgi kiekvienas stengiamės suvokti dalykus tokius, kokie jie ištikrųjų yra, o ne kokius mums pateikia ar kokie mums atrodo, dėl mūsų riboto žinojimo. Šrila Prabhupadą žino Indijoje kiekvienas padorus vaišnavas, jo mokymas pakeitė vis labiau sekančios vakarais Indijos dvasines tradicijas, išties, ką aš mačiau Indijoje, kad vakariečiai Hare Krišna, lanko šventas vietas, jas prisiima žiūrėti, organizuoja šventų vietų saugojimą. Iš mano pusės visa pagarba Hare Krišnai..kiekvienas renkasi savo kelią žinoma, bet kito kelią turime gerbti, nes visi į tuos pačius namus galiausiai grįšim:)

pieva
Pranešimai: 18

2015-01-03 13:01

Vaišnavų tradicijai jau daugiau nei 5000 metų, pati buvau Indijoj kelis kartus, ten begalė Krišnos šventyklų, reikėtų matyt giliau susipažint vadinant kažką sekta, tai pasaulyje pripažinta viena autoritetingiausių religijų...tik kai nežinai, labai lengva pavadinti

Upė
Pranešimai: 2

2015-01-01 17:01

sekmadienį nuo 16val nueikit būtinai nors kartą pas Hare Krišna į šventyklą, Raugyklos 23, ten vaišina vegetariniais pietumis nemokamai, dar prisišokt galima:)aš buvau kelis kartus, tai man patiko:)

Upė
Pranešimai: 2

pas Hare Krišna

2015-01-01 17:01

pas Hare Krišna

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 28 ir 0 svečių