shypshnius
Pranešimai: 2

2015-02-03 21:02

Labas vakaras,

Turiu didelę bėdą. Jau kokius 3 mėnesius man neduoda ramybės alergija. Ji pasireiškia tada, kai pasikeičia temperatūra, visiškai netoleruoju karščio arba kai susijaudinu, išsigąstu. O ji pasireiškia tuo, kad man paraudonuoja oda ir pradeda nenusakomai niežtėti. Net nežinau ko griebtis... Dėl šios alergijos jau 2 savaites nelankau mokyklos, esu visiškai atribotas nuo sporto. Lankomės Klaipėdoje pas odos daktarę. Pasidarėme alergijos tyrimus ir paaiškėjo, kad man alergija ne nuo buities, šuns ir panašiai. Taip pat pasidarėme kraujo tyrimus (šiandien gavome atsakymą kad su krauju viskas gerai). Tačiau, reiks darytis dar vieną kraujo tyrimą. Tiesa, prieš tai mums daktarė sakė mėnesį pavartoti rdquo;Altiva 180mgrdquo; tabletes (neva po mėnesio kurso jos gali numušti alergiją). O jei vartojimo metu jos nepadės, kreiptis vėl pas gydytoją. Taip ir buvo, vakar buvo 2savaite kaip jas vartojau ir nieko nepadėjo, todėl tučtuojau kreipėmės pas daktarę. Ji mums patarė vartoti kitas tabletes - rdquo;Ketotifenrdquo;, taipogi mėnesį ir jei nepadės vėl kreiptis pas ją. Beje, gydytoja sako, kad man kogero bus dilgėline alergija.

Kaip manote ar turėtų padėti toks gydymas? Man kažkaip atrodo labai naiviai tos alergijos numušimas su tabletėmis... Ką jūs patartumėte? P.S. Man 17 metų.

Dėkoju.




shypshnius
Pranešimai: 2

Reikia pagalbos dėl alergijos

2015-02-03 21:02

Reikia pagalbos dėl alergijos

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių