Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-12-19 16:12

Lola- kartais nepaliekama todel, kad taip patogiau. Na taip musa, na taip -geria, bet alga namo parnesa, siuksles isnesa, krosni pakurena ir pan. Reiktu ziureti ne materialiu dalyku, o saugumo ir pradejus gyventi nauja gyvenimo tarpsni, negryzti atgal, kad ir kaip prasytu, nes pazadai ir lieka pazadais, tik 5 proc. pazaduku vykdo pazadus, nes turi ka prarasti, o kiti pamirsta, mato, kad atleidzia ir toliau savo daro. Bukite savo gyvenimo kalviais, o ne kiti sprendzia jusu likimus.

julia
Pranešimai: 9

2015-10-27 17:10

mane labiausiai veikia tuo metu, kai alkoholiko organizmas reikalauja alkoholio.tada prasideda koliojimas, priekaistai ir tt.po to nebegaliu uzmigti, o kita diena dazniausiai kamuoja beprotiskas galvos skausmas.zinau puikiai, kad nereiketu kreipti demesio i tuos sapaliojimus, bet esu ne stulpas, o zmogus.o tie alkoholikai tai sugyvuleja, taip juos apibudino daktare Taunyte vienoje knygoje. tai tiesa, ziauri tiesa.

banga
Pranešimai: 8

2015-09-09 14:09

Rena,tau noreciau palinketi, stiprybes, pasitikejimo savimi. Gyvenk taip ,kad butum laiminga, o ja turi susirasti pati.O del sunaus manau pergyventi nereikia-atsirinks

rena
Pranešimai: 18

2015-09-09 06:09

Gaila man visu jusu, ir saves gaila... Mano vyras jau net nezinau kiek kartu buvo uzsikodaves, bet tai nieko nepadejo. Po to kazkaip po truputi pradejo mazeti isgerinejimu, ir paskutinius 2 metus as gyvenau pakankamai ramiai, budavo isgerinejimai bet tokie saikingi, jei taip galima issireiksti... O vakar suzinojau kad mano vyras kiekviena diena zolytes paruko, kazkokias tabletes pavartoja, kazkokius grybukus pavalgo ar ka ten su jais daro. Man šokas. Jis zino kad tokiu dalyku netoleruoju ir nekenciu, tai jis viska slepe, as viena karta buvau pas ji masinoj radusi zoles, bet jis tik mane apstauge, pasake kad cia vieno draugo, ir siaip pabande parukyti. O vakar suzinojau kad tai vyksta kiekv.diena, as tik matydavau kad tai akys raudonos, tai tokios kaip stiklines, bet vis sakydavo-vejas pripute, pavarges, mazai miegojes ir pan. Nezinau ka man daryti ir kaip gyventi, is alkogoliko jis tampa narkomanu... As nenoriu su juo gyventi, o iseiti nera kur, tevai gyvena uz 300km, su vyru dirbame viename darbe, butas jo tevu. Kas isgyventa per 11m neverta ir pasakoti, nes kokius pasisakymus cia perskaiciau - viskas ir man buvo nutike. Ir dabar internete ieskau pagalbos, kazkokios informacijos kaip palikti vyra, nes niekaip nerandu budo kaip pradeti nauja gyvenima. Kencia ir sunus, bet jis teva beprotiskai myli, jis net stengiasi mus sujungti, abu kartu apkabinti. Vakar pries uzmiegant jis man sako-mamyte, pazadek kad rytoj su teciu nesipyksi. Siandien(sekmadienis) anksti prabudau ir isvaziavau i darba palikusi juos miegancius, nes nuo ryto asaros tvenkesi akyse, nenorejau kad jas sunus matytu...
Pasisakiau, apsiverkiau, aciu kad isklauset, nes neturiu kam pasiguosti...

globali
Pranešimai: 5

2015-07-27 20:07

Mielosios kol saves nepamilsit nemyles ir kiti.Esu visa tai praejusi,kol patiko but auka tai ir buvau.Kai priemiau sprendima viskas keitesi.Jus ataskot uz vaiku ramybe,o teva gali vaikai mylet ir atskirai gyvenant. Tikrai galiu padet,nes gyvenima pakeiciau 100procentu,esu laiminga moteris ir saugus vaikai.Jolanta865908625 iki

vyras
Pranešimai: 8

2015-06-15 18:06

del moteru vyrai geria

rimantas
Pranešimai: 34

2015-05-17 21:05

esu alkoholikas ir pazystu kitus alkoholikus ir save,deja del zmonos vaiko ar tevu asaru nenustojame gerti nes tai psihine priklausomybes liga,mes nesuvokiame nieko tik kaip pataisyt sveikata alkoholiu kiti mazai terupi todel laikykites nuo mus kuo atokiau toks jau musu likimas,taciau yr budas liga sustabdyti tik pavyksta toli grazu tik mazumai,nezinau bet kazkaip man savaime dasuto kad jei gersiu man galas,o kad nebutu potraukio gerti reikia net neragauti visa gyvenima.jei paragausi tada sakes,taip ir darau ir jau kuris laikas dziaugiuosi blaivybe o anksciau buvau tikras kankinys jus manote kad tik jus kenciate,ne tik bet ir mes nes esame alkoholio vergai pragere smegenis,ir as zinau jei paragausiu vel busiu toks koks buvau ,ir nereik cia zliumt negyvenkit su alkoholikais tai ir nekentesit su manim niekas negyvena todel nekencia nei moraliskai nei kaip kitaip.nors nesu tikras ar kada nepradesiu gert bet dabar galvoju geriausios girtos dienos nekeisciau i viena blaiva.nes gala gaut kur prie konteinerio nenoriu.

rimantas
Pranešimai: 34

2015-05-17 21:05

esu alkoholikas ir pazystu kitus alkoholikus ir save,deja del zmonos vaiko ar tevu asaru nenustojame gerti nes tai psihine priklausomybes liga,mes nesuvokiame nieko tik kaip pataisyt sveikata alkoholiu kiti mazai terupi todel laikykites nuo mus kuo atokiau toks jau musu likimas,taciau yr budas liga sustabdyti tik pavyksta toli grazu tik mazumai,nezinau bet kazkaip man savaime dasuto kad jei gersiu man galas,o kad nebutu potraukio gerti reikia net neragauti visa gyvenima.jei paragausi tada sakes,taip ir darau ir jau kuris laikas dziaugiuosi blaivybe o anksciau buvau tikras kankinys jus manote kad tik jus kenciate,ne tik bet ir mes nes esame alkoholio vergai pragere smegenis,ir as zinau jei paragausiu vel busiu toks koks buvau ,ir nereik cia zliumt negyvenkit su alkoholikais tai ir nekentesit su manim niekas negyvena todel nekencia nei moraliskai nei kaip kitaip.nors nesu tikras ar kada nepradesiu gert bet dabar galvoju geriausios girtos dienos nekeisciau i viena blaiva.nes gala gaut kur prie konteinerio nenoriu.

as
Pranešimai: 571

2015-05-17 07:05

ATEINA JIEMS GALAS ANKSCIAU AR VELIAU, SPJAUSIU ANT VEIDO, KAI NEBUS SVEIKATOS AR SURAKINS TOKI ISGAMA LIGA, JUOKSIUOS IR SAIPYSIUOS, PRIKAISIODAMAS VA KOKI GRAZU PADARE TAVE DEGTINE DZIAUKIS GYVENMU TOKIU KOKI PATS IR SUSIKUREI

vile
Pranešimai: 94

2015-03-24 08:03

to Gurmane:ačiū už palaikymą.,,Mano asilas"-nieko sau nepasidarė,pats apsireiškė,gyvas ir sveikas,tik pagiringas.Pasirodo,kol aš per naktį,,iš proto ėjau"-jis ramiausiai miegojo.Ryte išsiprausė ir išskuodė į darbą.Kaip agurkėlis.Kaip Tau parašyti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 29 ir 0 svečių