viollaa
Pranešimai: 140

2015-12-19 11:12

Tai yra disbakteriozė, kitaip, blogųjų ir gerųjų bakterijų žarnyne disbalansas. Trūksta gerųjų. Tiesiog pagerkite jų , bet esančios vaistinėse yra prastos kokybės ir neefektyvios. Pasieškokite Lietuvoje registruotų kompanijų, visose yra: ir Coral-Club, ir Forever, ir GNLD ir kt. Labai geros kokybės. Problemą užmiršite.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-12-17 20:12

Deivydai- mano pazystamui buvo tokia pati beda, bet jam pasirodo su skrandziu buvo negerai, ar tai opa, ar tai rugstys, nebeatsimenu. Tad manau reiktu i vidais daktara kreiptis ir bandyti tirtis. Manau vidaus daktarelis turetu numanyti is ko isplaukia sis blogas kvapas. :) sekmes.

Deividas
Pranešimai: 7

2015-12-11 14:12

Sveiki. Net pats neatsimenu kada man pradėjo smirdėti iš burnos. Kalbėdamas su žmonėmis visada pridengiu burna savo rankos delnu, perku gaiviuosius saldainius rdquo;Tic Tacrdquo; bet kaip jie pranygsta iš burnos vėl atsiranda tas bjaurus nemalonus kvapas... Nežinau ka ir be daryti tad užsiregistravau čia. Labai prašau pasakyti kaip ji panaikinti, ir kad iš mano burnos eitu gaivus,skanus,saldus... Kvapas;

Deividas
Pranešimai: 7

Labai nemalonus kvapas iš burnos...

2015-12-11 14:12

Labai nemalonus kvapas iš burnos...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių