ŠvariosEnergijosMesijas
Pranešimai: 12

2015-06-08 08:06

Tačiau bet kokiu atveju tik spėliočiau, tad pagailėk manes ir prabilk konkrečiau, Panele ..

=)

ŠvariosEnergijosMesijas
Pranešimai: 12

2015-06-07 13:06

Kodais šneki, ką čia suprasi ..

=)

ŠvariosEnergijosMesijas
Pranešimai: 12

2015-06-07 11:06

ech, Moterys .. Kas jus supaistys ..

=)

ŠvariosEnergijosMesijas
Pranešimai: 12

2015-06-07 06:06

Hmm, įdomu ..

=)

Kadangi mėgstu pasiginčyti ..

Žinoma, sugebu, išklausyti tikrai moku, tačiau pertraukinėti taipogi nevengiu, įpatingai paprieštarauti, kad ir įpusėjus pokalbiui ..

Taip, gali ..

Beabejo ..

Į duonos kasnį kiekvieno nuosavas kelias, tad pasitikėjimo jausmą kitais vis dėl to riboju ..

Mergaite, aš imlus naujovėms, nieko blogo !!

Sakyki prašau, o kokia viso to prasmė ?

ŠvariosEnergijosMesijas
Pranešimai: 12

2015-06-06 19:06

Vėl turiu bėda ..

P.s Pastaruoju metu jaučiuosi lyg sumautas lygų maišas, o dar tik 22 m, tai bent velniava, ar ne ?

=)

Tai gi, jau kažkur 3 mėn. kiekvieną kart pavalgius kamuoja tas toksai diskomfortas pilve, rodos suvalgau tikrai nedaug, tačiau tas sunkumas, pasakysiu tiesiai šviesiai, tiesiog KNISA !! Taip, man Gastroezofaginio refliukso liga, po endoskopinio tyrimo buvo rasta Helicobacter bakterijų, tačiau jau rytoj baigsiu 7 dienų LEKOKLAR 500 mg ir OSPAMOX 1000 mg vaistų vartojimo kursą, kuris mano žiniomis būtent tiek ir turi testis, 7 dieneles per visus metus, sako, jog to pilnai užtenka, kad sunaikinti tą bakteriją, tačiau priežąstis dėl kurios kreipiausi į Gydytojus vis dėl to pasiliko ..

Kaip kovoti su tuo, Žmonės ?

ŠvariosEnergijosMesijas
Pranešimai: 12

Tas klaikus sunkumo jausmas ..

2015-06-06 19:06

Tas klaikus sunkumo jausmas ..

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių