Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-05 10:03

Health- Siaip jeigu metosi skausmas, tai jau nerviniu sakneliu uzdegimo pozymis. Na tik galiu patarti pabandyti viena vaista DICLAC 150 po viena tablete du kartus paroje (kas 12 val.). Reiktu isgerti bent 3-5 dienas. Jei po pirmos ar antros tabletes nebus geriau, resikiasi sis vaistas netinka, arba liga ne ta. Jei padeda, reikia sugerti 3-5 dienas. Aisku siuo vaistu piknaudziauti negalima. Jei sis vaistas padejo po pirmos ar antros tabletes, geriausia aisku butu sugerti vaistu tiesiogiai susijusiu su raumenu uzdegimo gydymu. Na bet visgi pabandyk ir pats matysi kas ir kaip. Nuo keliu tableciu nieko neatsitiks tikrai (beabejo cia rasau tokiam zmogui, kuris neturi jokiu alerginiu reakciju i vaistus).

Health
Pranešimai: 2

2015-03-05 10:03

Man yra penkiolika metu ir as pries 9 menesius pradejau daug sportuoti, didinau sporta kol pradejau begti 5km(30min) kiekviena diena ir dienai baigiantis pazaisdavau tenissa arba futbola apie 2 valandas. Taip dariau apie 3-4 menesius ir viena diena begant pradejo skaudeti desine koja, nekreipiau i tai demesio ir pasiilsejau po begimo, kita karta begant vel pradejo skaudeti.Skausmas buvo tiksliai po tuo rutuliuku kojos sone, isorineje puseje. Tai nusprendziau pailseti 2 dienas, nepadejo, po to ilsejausi 1 savaite ir nepadejo. Tada nusprendziau pailseti 2 savaite irgi nepadejo. Nuejome pas daktara, nieko rimto nemate tai niusiunte pas sporto trenere kad ismokitu pratimu stiprinti sanarius ar kazka tokio. Tai pojos pratimu jau po vienos dienos gavai skausma kitoje kojoje(kaireje) lygiai toje pacioje vietoje, po rutuliuku pedoje. Tai nuejome vel pas daktara sako kad reikia pailseti. Tai baigiau daryti fizini mokykloje, ir baigiau sportuoti. Dabar nuo tos dienos kai man pradejo skaudeti kojas jau praejo 5 menesiai ir nepagerejo dabar jau skauda net einanti i mokykla iki kurios yra apie 400m. Per tuos menesius skausmas persimete i pedos prieki, ten kur lenkiasi. Kartais skauda prieki, kartais po tuo rutuliuku, kartais desine, kartais kaire o kartais abidvi. Padareme rentgena po to magnetini rentgena ir tai absoliuciai nieko neparodo. Daktarai sako kad mano kojos atrdodo fantastiskai ir is isores ir is vidaus su rentgenais. Buvome pas 3 daktarus, pas viena treneri, ir pas viena ortopeda ir jie nieko nemato o man skauda, ne tik kad sporto isvis nera bet ir normaliai gyventi negaliu. Gal kas zino kas man gali buti? Kaip gyditi? Esu dekingas uz visus atsakymus.

Health
Pranešimai: 2

Skauda kojas

2015-03-05 10:03

Skauda kojas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių