Veronika
Pranešimai: 8

2015-11-13 15:11

Astuonius metus sunkiai vaiksciojau su dviem alkuniniais ramentais ir kenciau didelius skausmus.Siais metais man padarė abiejų klubų sanariu operacijas. Viena kovo men, kita rugpjucio men. Jau menuo kaip vaikstau be lazdu. Siek tiek krypuoju, bet niekur neskauda, galiu lenktis iki grindų, gulėti ant abieju sonu.Pati dar negaliu patiketi.Tiesa tobulesnius endoprotezus pirkau pati.

jadvyga
Pranešimai: 4

2015-10-19 09:10

Noriu paklausti, kam nors po antros klubo sąnario pakeitimo operacijos yra turėję komplikacijų (pjūvio negijimas bėga skystis, atrodo užgyja vėl prasideda ši problema iš naujo, jau vargina keturis mėnesius)ir kaip išsigydėte, mes tai po ligonines ir antibiotikais gydomes

audrius1
Pranešimai: 1

2015-06-22 11:06

Laba diena.Man dar tik 37m,o jau nustatyta 3stadija klubo sanario.Nezinau kas daryti vieni daktarai sako ,kad jau reikia daryti operacija kiti ,kad lauk kuo ilgiau,nes esi jaunas.Skausmai nera dideli ir galiu lengvai kesti.Dabar siuncia riabilitaciniam gydimui sako ,kad po jo bus dar geriau.Taigi esu visiskai pasimetes.IR dar noreciau suzinoti ar visiems sutrumpeja koja po operacijos ir ar svarbu tai nuo protezo (cementinio ar mehaninio)?

sandra
Pranešimai: 60

2015-06-22 06:06

Sveiki... Mano mamai jau greit turetu daryt operacija, pagaliau sulaukem eiles, bet daktaras pareiske, kad negalima statyti cementinio, nes jis susideves maziau nei per 5 metus ir paskuj jau jo negalima bus pakeist... Kitas daktaras pareiske, kad tai yra gryna nesamone... Gal kas galit patart ka mums daryt, nes esame labai pasimete... kad nusipirktumem valstybes nefinansuojama proteza turesim imti paskola... Prasau patarkit, ar apsimoka tai daryti?

Ernesta
Pranešimai: 12

2015-05-18 13:05

sveiki, darau tyrimą apie revizini klubo sąnario endoprotezavimą sukeliančias priežatis.ir bučiau labai dėkinga jei sutiktumėt bendradarbiauti.gal atsilieps tokių žmonių kuriems yra atliktas pakartotinis klubo sąnario endprotezavimas,rašykite į el.paštą: ernyte_e@yahoo.com

RUGEKAME
Pranešimai: 1

2015-04-15 22:04

SVEIKI,NORECIAU PABENDRAUTI SU JAUNESNIO AMZIAUS ZMONEMIS,KURIEMS YRA ATLIKTA KLUBO PROTEZAVIMO OPERACIJA

saulius
Pranešimai: 152

2015-04-07 08:04

Norėčiau paklausti kokį sąnarį Jums dėjo? Cementinį kur skiria ligonių kasos ar pirkot?

Seifas404
Pranešimai: 5

2015-03-30 22:03

Na aisku bendrausiu ir cia:)

Seifas404
Pranešimai: 5

2015-03-30 22:03

Ziuriu labai daug senu forumo dalyviu datos...
Jeigu kas noryt pasidalinti informacija apie klubo sanario problemas...parasikyt asmeniskai...gerardaspogozelskis@gmail.com
gal kazka kam is patirties ir atsakysiu ar patarsiu...svarbiausia bendrauti...

Seifas404
Pranešimai: 5

2015-03-30 22:03

As nenoriu buti populiarus...bet kadangi ruosiuosi jau 3 operacijai...klubo sanario aisku...as ne gydydojas, kad komentuociau...taigi visur raso kad periodas 3 menesiai ....o tamsta nori po savaites begioti:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių