ateitis
Pranešimai: 6

2015-08-24 18:08

dekui uz informacija

e-expert
Pranešimai: 576

2015-08-24 17:08

ateitis- tai slapimas nerodys grybelio, reikejo tepineli imti ir tyrti. Aisku jei rimta infeskcija tai slapimas parodys, kad yra infekcija, bet kokia ir kur - tai neparodys.

ateitis
Pranešimai: 6

2015-08-24 15:08

as siuo metu londone gyvenu ir jau eina penktas menuo.as buvau pas gydytoju,bet cia nelabai jais pasitkiu,kadangi as apibudinau kaip as jauciuos ir kas kaip vyksta o jie man atsake,nescioms cia normalu,kiek jie itaria tai infekcine liga,ka jie galejo padaryt tik paimt slapima ir siuo metu laukiu atsakymo.bet pasirode kad jai laibai atmestinai dirba.

e-expert
Pranešimai: 576

2015-08-24 13:08

ateitis- siaip visgi nieks nepasakys geriau vkaip apziurejes gydytojas. Siaip jau patarciau gydyti kai gims vaikelis, nebent dar labai daug liko laiko. Aisku jei vel tau kartojasi grybelis tai patarciau iki gimimo isgydyt, nes uzkresi vaikeli gimstant.

ateitis
Pranešimai: 6

2015-08-24 13:08

mane tiesiog nervina visos maksties ligos.su niekuo daugiau neturiu problemu kaip tik su ta vieta,net jau pavargau.ispradziu turejau daug problemu su karstu sisiojimu,tai man patare gert antibijotiku,bet prasidejo aitrus niezejimas.tad nuejau pas ginekologe,pasake kad mielines grybas.siap ne taip isigydziau:))).taciau siuo metu laukiuos,kai sisioju labai persti isorines lupas ir ne tik po sekso jos padvigubeja,labai jautrios atrodo degina,nezinau kaip issigydit kad tik vaisiui nepakenktu.noreciau atrodo be kelnaiciu vaiksciot ,nes su jom siuo metu nepatogu.

ateitis
Pranešimai: 6

bedos su lytiniais organais

2015-08-24 13:08

bedos su lytiniais organais

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių