tadas
Pranešimai: 33

2015-03-25 23:03

Mane kankina neaiskus veiksmai, kurie manau yra susije su nervais, ryte prabudes jauciuosi gerai, bet po poros valandu kai jau bunu darbe, apima nemalonus jausmas krutineje, gal truputi pradeda sirdis virpeti, paskuj persimeta i toki kaip galvos svaigima, apsunkejima galvos, ir tada as isigastu,nes seniau man yra buve taip kad nutirpo kojos, pradejo sirdis plakti,nutirpo rankos pradejau giliai ir intensyviai kvepuoti,po to karto, man 2menesius budavo sunku uzmigti, bijodavau imigti nes kildavo mintis kad nepabusiu ar panasus dalykai, is pradziu nuejau pas seimos gyditoja jis pasake, kad man buvo taip todel kad ant pagiriu pries futbolo varzybas ishgeriau Redbull`io, ir nusiunte dar mane pas neorologa jis pasake nervu sistemos sutrikimas,israse vaistu, geriau juos 3menesius kol isnaudojau, paskuj tris savaites nevartojau, dabar man prasidejo vel idomus jausmai, einant gulti sirdi jauciu apgulti, spaudzia galva, lenda mintis visokios nesamoningos,kad kaskas rimto, pradeda drebeti kojos.. Tiesa taip buna nekiekviena nakti. Shendien buvo taip kad jutau svaiguli, paskuj nemalonu jausma krutineje vel, sunki galva, na pakeliu galva atrodo kad viskas svaigsta bet lengvai, neina susikoncentruoti,ir tada pradejo tirpti delnai, dar labiau isigandau,kad vel bus kaskas netaip, ce viskas vyko darbo pabaigoje, isejas pradejau begti ir ir uzsimirsau apie viska kas buvo,ir viskas nurimo,o gal padejo dar tie vaistai kurios vartojau,nes isgeriau puse tabletes..(raminantis) bet vel prie vaistu nenoriu prisiristi, bet kaip suprantu teks, ar dar kas turi panasiu bedu?

tadas
Pranešimai: 33

Nervai, baime, sirdis

2015-03-25 23:03

Nervai, baime, sirdis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių