Tusinukas
Pranešimai: 5

2015-03-13 19:03

Nu man rankos tikrpsta kaip buna uzlenktos o siap viskas gerai su manimi. Supermenas esu. Tik naktis - poilsis kosmaras sapnuose riteriai be galvu ir pns =)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-13 18:03

Tusinukas- jeigu rankos nutirpsta ir tada kada jos nebuni tiesiog uzgules (tada kraujo apytaka nuo uzspaudimo sustoja ir tirpsta) ir atsikelus svaigimas, tai tikrai patarciau rimtai susimastyti apie epilepsija, nes tokie pozymiai yra pradziu - pradzios. Prasyk seimos gydytojo megnetinio tyrimo del epilepsijos nustatymo.

Tusinukas
Pranešimai: 5

2015-03-13 16:03

Ir dar viena dalyka pamirsau pamyneti, daznai buna kad atsikeles is lovos jauciu labai dideli galvos svaigyma, bet anskciau dakatariai pasakes tai jinai nieko nesake.

Tusinukas
Pranešimai: 5

2015-03-13 16:03

Nu man buna vos nekiekviena nakti kad rankos ipac nutirpsta miego metu nes esu nemazas ir lovoje vis kazkaip buna kad ranka nutirpsta o siap nemiego metu neturiu jokiu problemu... Pas gyditoja paskutini karta kada buvau tikrai neprisimenu, anksciau eidavau pas gyditoja tai man liepdavo pasidaryti visokius tirimus nes anksciau i metus tik po 1 karta lankydavausi pas gyditoja o dabar apie 2 metai kai pas ji nebuvau.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-13 16:03

Tusinukas- ne taip buti neturi. Kazkas negerai su kraujagyslem ar smegenu pabrinkimu. Beje gali buti, kad tai ir epilepsijos priepuolis. Butina issitirti ir naudoti israsytus vaistus.

Tusinukas
Pranešimai: 5

2015-03-13 14:03

Taigi, turiu super dideliu miego problemu tiek nemiegu tiek visu kitu, bet sita karta noriu klausti gal kas zinote ar cia taip turi buti. Miego metu kartais buna kad pajudeti neikiek negaliu ir galvoje prasideda didelis triuksmas tai trunka apie 30 sec. Bet as viska jauciu ir bandau pajudeti bet negaliu, net atsimerkti negaliu. Kame cia problema? O gal cia koks priempolis? Anksciau kaip buvau mazas taip irgi budavo bet labai retai gal i metus 2-3 kartus. O dabar i menesi po 5 kartus kokius ir kartais tai pasikartoja net po 2 ar 3 kartus iseiles. O gal cia sapnas kad negaliu pajudeti? Bet kaip iskarto baigesi tas galvoje stiprus triuksmas iskarto galiu vel judeti. Aciu lauksiu jusu nuomoniu.

Tusinukas
Pranešimai: 5

Miego dideles problemos.

2015-03-13 14:03

Miego dideles problemos.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 30 ir 0 svečių