romanas
Pranešimai: 8

2015-12-23 22:12

O užsienyje dabar madinga išvis negimdyt - reikalauti iš medikų, kad padarytų Cezario pjūvį. Taip, atseit, nebus sužalotas moteriškumas. Ir baimės mažiau...

Alma
Pranešimai: 18

2015-11-27 15:11

jei buciau gimdzius namie,dabar tureciau du kapelius,o ne du saunius sunus.Neziurint to ,kad abu nestumus isvaiksciojau puikiai,gimdant abu kartus virksteles apsisuke aplink kakliukus,jei ne med.aparatura ir medikai mano vaikuciu sirdutes nebutu vel pradejusios plakti.Motina neturi teises del savo komforto aukoti vaiko sveikatos ir gyvybes

arunas
Pranešimai: 110

2015-11-12 22:11

Eeee, o tai kokias išvadas daryt? Siūlau neleist civiliokams lankyt savo uošvių! Bet gimdyves vis tiek teks priimt...

viva
Pranešimai: 92

2015-11-07 19:11

Dirbau ligonineje ir savo akimis maciau kai atveze moteri po tokio gimdymo namuose.Jei ne medikai butu mirtinai nukraujavusi!Laime,kad kudikiui viskas gerai buvo.Tad mielos moterys,jei norite gimdyti namuose,gerai pagalvokite.Cia lemia net ir penkios minutes.Gal moteris ir nemirs,bet net per penkias minutes naujagimis gali uzdusti.Mano nestumas buvo visiskai normalus.Atejus gimdymo dienai atsiguliau i ligonine del saugumo.Po 2 dienu gydytoja pasake,kad jau atejo laikas.As nejauciau jokiu saremiu.Pamatave vaikelio sirdies tonus pamateme,kad jie labai reti.Mano vaikutis duso!Aciu medikams,kurie laiku suskubo i pagalba.Gimdymas praejo normaliai,pagimdziau pati.Taciau pagalvoju jei tuo metu buciau buvusi namie...

viva
Pranešimai: 92

2015-10-27 13:10

ir ko tik moterys siais laikais neprisigalvoja.buvo laikai, kai daug naujagymiu mirdavo.gimdymas buvo pavojingas tiek vaikeliui tiek motinai.tai dabar jau vel norima grysti prie to.manau,kad tris dienas pakenteti ligonineje zymiai geriau,nei paskui gailetis po komplikaciju namie...

bu
Pranešimai: 1

2015-09-23 19:09

kai dar nebuvau gimdzius,(dabar turiu 2 vaikus),tai irgi labai idealizavau visa ta procesa, maniau jo saunu gimdyt namie, bet kai tai patyriau, kad as namie nepagimdyciau, nu nebent be mano pastangu vaisius islystu lauk, nes kai toks siaubingas skausmas as nebevaldau padeties, as susutingstu viena poza, nenoriu judet, nieko daryt, tik medikams aciu, kad jie moka tvarkytis su gimdyvemis. ir del vaikelio gyvybes namie butu baisu, nes juk visko buna...kartais einant gimdymo takais vaikelio sirdele sustoja, reikia skubet, gydytojai stebi, pvz antraja gimdant visa laika buvau prijungta prie aparatu, nes silpo tonai, ir viskas baiges gerai, o namie...gali sulaukt negyvo vaikelio, taip, kad neverta rizikuot, kai laukimas toks ilgas, net 9 men.

liniute
Pranešimai: 5

2015-08-07 21:08

apie gimdyma namie neseniai kinoteatruose buvo rodytas trumpas (apie 30 min) "Raganavimas", sako, kad neblogas, uzsienieciams labai patiko, jie net prase ji prailginti - sukurti vos ne menini filma. Noreciau pamatyti.
As pati gal ir rysciausi gimdyti namie, bet tada atsakanciai pasiruosciau - pirmiausia susirasciau gera pribuveja, susirasciau seimas, kuriuose ji prieme vaikucius, pabendrauciau su tomis mamytemis, dar pasidomeciau ir tada spresciau. Nors kiek teko skaityti atsiliepimu ar ziureti laidu, tai atsiliepimai geri ir lyg ir linkstu i ta puse - gimdyti namie, su pribuveja.

rasa
Pranešimai: 295

2015-08-07 21:08

Labai gerbiu nuomone kad gimdymas namie su pribuveja gerai,taciau manau,kad pribuvejai
kai kurios situacijos gali buti per sudetingos.Mano atveju buvo skatinamas gimdymas vaistais,kartu stiprinama sirdis.Jei per tam tikra laika pati buciau nepagimdziusi-buvo paruosta operacine.Tokiuose atvejuose lemiamos netgi minutes.NERIZIKUOKIIT

liniute
Pranešimai: 5

2015-08-07 21:08

Pritariu, p.Rasa. Todel ir rasau, kad reikia pasiruosti, pasidometi ne tik tuo ka anksciau minejau, ar tam turi fiziniu galimybiu, bet ir sveikata. Juk gydytojai "duoda leidima" pastoti, gimdyti, bet jie zino ir perspeja, kad pvz su mano sveikata gali buti tokie ir tokie dalykai ar tokios komplikacijos... Esant didesnei rizikai nei paprastai, manau, gimdymas ligoninenes saugesnis.

rasa
Pranešimai: 295

2015-08-04 21:08

As siulyciau pirmaji vaikeli gimdyti medikams priziurint,jei po to poziuris i gimdyma namuose nepasikeis(kuo abejoju),antraji vaikeli galite gimdyti namuose.
P.C.idomu reikalui esant kas jums padarys cezario pjuvi,arba kas prakirps ten kur reikia?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių