eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-04-25 20:04

Dina- na daug dalyku tai gali lemti, bet ir gali tiesiog hormonu audros buti, kai kazko norisi, o nezinai ko. Bandyk savyje rasti kantrybes, pastatyk save i kito vieta ir tada bandyk viska logiskai sau paaiskinti.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-04-23 17:04

Dina- i sveikata.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-04-22 18:04

Dina- visada turek galvoje, kad mirti nereikia "ant karstuju", t.y. niekada nenorek mirti streso busenoje, o palauk kol isijungs balivus mastymas, tada visada galvosi, kad gyvenimas visgi vertas isbandymu ir gyvensi toliau ir busi laimingas zmogus.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-04-22 17:04

Paolo- issirink rimtus draugus, kurie nepyltu prazutingu milteliu i gerymus, nes cia ne draugai, o iesko sau malonumo- paziureti kaip reaguosi ir kvailiosi. Nieko kito bijoti nereikia, tik venk daugiau tokiu situaciju ir buk gyvenime blaivus zmogus, nes kitu atveju jei tau patiko, busi "dugne", is jo pakilti bus labai sunku.

Paolo
Pranešimai: 2

2015-04-22 10:04

Sveiki. Niekada net nebūčiau pagalvojęs, kad sukursiu tokią temą kažkokiame forume. Na noriu šiek tiek pasipasakoti, gal yra kamnors taip nutikę.
Visada buvau stiprus ir nesuprasdavau kodėl žmonės sunkiai išgyvena įvairius įvykius, kol man pačiam taip nenutiko. Taigi turėjau daug problemų ir įsivariau sau kažkokį baimės jausmą. Na nenuslėpsiu ir pasakysiu, kad buvo nutikimas, kad man į gėrimą pripylė amfetamino ir aš tada labai bijojau, maniau, kad perdozavau ir mirsiu. Norėjau išsiskviesti greitąją pagalba, bet nebuvo galimybės. Na išgyvenau ir nebuvo jokių sveikatos sutrikimų, tačiau dabar visko bijau, būna dažnai toks jausmas, lyg nukrisiu be sąmonės, stengiuosi retai išeiti iš namų. Perėjau per visus gydytojus ir visi pasakė, jog esu sveikas, reikia tik mažiau nervuotis, bet neišeina. Net mažiausia bėdele verčiau mane jaustis silpnu, daužosi širdis, apsvaigsta galva ir atrodo nukrisiu be samonės (nors esu visiškai sveikas).

Paolo
Pranešimai: 2

Nervai ir baimes jausmas

2015-04-22 10:04

Nervai ir baimes jausmas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių