Auksė
Pranešimai: 18

2015-12-31 19:12

Dariausi MBR Liettuvoje ir Anglijoje. Po kiekvieno karto labai pablogedavo sirdies veikla, sutrikdavo ritmas, bet tik del to, kad turiu sirdies problemu.

rita
Pranešimai: 239

2015-12-18 06:12

Aciu, zaiza, bandysiu.

Zaiza
Pranešimai: 5

2015-12-17 22:12

Didelės eilės ar gydytojų skubėjimas ne tavo problema ;)Jei jau nuėjai, tai išsireikalauk tai, ko tau reikia. Geriausia gražioj formoj :D
Visada prieš eidama susirašyk,kuo skundies ir susirašyk klausimus. Ir kol negausi atsakymų į klausimus, niekur neik :) Klausk gydytojų, kokie pokyčiai, kokios rekomendacijos, ką reiškia tas ar anas terminas ir pan.
Bent jau man tai dauguma geranoriškai paaiškina. Naivu tikėtis, kad jie patys viską puls aiškinti, jei tu pati nesidomi.
Kantrybės, sveikatos ir stiprybės

rita
Pranešimai: 239

2015-12-17 14:12

su tais gydanciais gydytojais ne taip paprasta, vos daeini iki jo, o paskui reikia staigiai viska klausti, prasyti, nes eiles dideles, gyd. skuba...

Zaiza
Pranešimai: 5

2015-12-15 13:12

Rita, o kodėl tau savo gydančio gydytojo nepaklausus visų šitų klausimų? Jis/ji žino tavo atvejį ir gali tiksliau pakomentuoti.
Kaune MBR ir KT daro skirtingose patalpose, tikrai skirtingais aparatais.
Man irgi darė be jokių kontrastų ir visvien išsėtinę diagnozavo. Labai ryškiai tie židiniai nuotraukose matosi.

rita
Pranešimai: 239

2015-12-14 06:12

Kaip tai skirtingais aparatais, o kodel santariskese ant duru parasyta ir magnetinis ir kompiuterine, o ten viena ta lova , kuri juda, kitos nera, tai as supratau, kad su tuo paciu aparatu daro...o raumenis gali skaudeti po MBR ?
kaip manot, darytas MBr BE kontrasto ir atsakymas: galvos smegenyse patologinio intensyvumo zidininiu pakitimu nematyti. Man idomu, ar cia atsakymas, kad tik augliu nera, ar galima sakyti, kad nera issetines sklerozes, ir dar ar demensijas galima atmesti (nors man tik virs 30 ) ir is vis kokias ligas galima atmesti?

Zaiza
Pranešimai: 5

2015-12-13 15:12

MRB ir KT su skirtingais aparatais daromi. Kaip pati sakei, MRB magnetinio lauko principu veikia, o KT tas pats rentgenas, tik greitesnis ir tobulesnis.
Apie MRB kiek klausinėjausi ir skaičiau, tai nėra kenksnimgas, bent jau mažiau kenksmingas negu KT, nes negauni jokios spindulių dozės. Bet man po MRB nelabai gerai buvo... Išbaladojo visą. Po to stuburą labai skaudėjo.

rita
Pranešimai: 239

2015-12-13 06:12

Na tikrai garsu buvo visokiu. mane dar domina ar tas MBR jau toks nekenksmingas, juk ten veikia labai stiprus magnetinis laukas. gal kas uzsienio straipsniu skaitete apie jo kenksminguma.
o MBR ir KT su tuo paciu aparatu daromi??

Zaiza
Pranešimai: 5

2015-12-12 16:12

Rita, pats tyrimo principas kitoks. Kai MBR daro, tai įvairius garsus girdi, o kai KT, tai ten tokia raudona lemputė "važinėja", o jei jos nėra, tai visvien jokių garsų nebūna (rentgenas ir tiek).

rita
Pranešimai: 239

2015-12-12 09:12

Tik as nesupratau, kodel ir KT ir MBR nuotraukos tokios pacios, duoda lapa su daug mazu nuotraukyciu, tai kaip zinoti, kad tikrai dare magnetini o ne KT?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių