Zita
Pranešimai: 70

2015-03-06 16:03

Dekui, kad nuraminot, siaip tai man padidejes gliukozes kiekis ,pries tyrimus buvau valgius razinu ir medaus , rado 6,5 , tai sako , kad kalio gali padideti ir nuo padidejusio gliukozes kiekio, urea ir keatinino tyrimai geri.

arunas
Pranešimai: 110

2015-03-06 14:03

Toks menkas padidėjimas turėtų būti traktuojamas kaip viršutinė normos riba, juolab, kad visi laboratoriniai tyrimai turi savo didesnę ar mažesnę paklaidą, o šiuo atveju padidėjimas ne didesnis kaip 5 proc. nuo normos. Kalio kiekis kraujyje nėra nekintantis dydis. Jis priklauso ir nuo mitybos ir nuo kitų dalykų, todėl jūsų minėtas jo svyravimas yra visiškai normalus dalykas. Pavalgius daug kalio turinčių produktų (pvz., razinų ar kt džiovintų vaisių), jo kiekis kraujyje padidėja.
Patariu nusiraminti ir neieškoti sau ligos.

Zita
Pranešimai: 70

2015-03-05 16:03

Noriu paklausti gal kas zinot kaip sumazinti kalio kieki kraujuje.Norma turi buti 3,5-5,0, pas mane yra 5,2.Ar tai labai baisu , nes jauciu toki sirdies virpejima , lyg spaudzia , lyg dusina ,internete neradau daug info , sako , kad jis padideja del inkstu nepakankamumo , man dare tyrimus del ju , ten viskas ok.Beje pernai man ir dare kalio tyrima , tai viena diena buvo 5,06, o po triju dienu jau norma -4,6.Butu gerai jei parasytumet kas ka zinot.Aciu.

Zita
Pranešimai: 70

kalio norma

2015-03-05 16:03

kalio norma

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių