Lija
Pranešimai: 5

2015-06-06 14:06

Atsakau filologei.Manau,kad kitiems klases "draugams" taip nebuvo.Patikslinsiu:Mano tetis buvo labai susipykes su direktores vyru ir to pasekoje direktore surado auka mane.Vaikysteje as buvau gan isdidi,labiau priminiau miestiete negu kaimo mergaite.Manau todel ir atsirado priezastis is manes tyciotis.Tarp kitko as tevams nieko nesakydavau,to ir nereikejo nes tevu susirinkimuose mane visada girdavo,nes buvau pazangiausia klaseje.As pati apie tai pasakyti niekam negalejau,po to kai pasakiau,atrodo,rusu kalbos mokytojui,kad is manes pravardziuoja,tuomet visa klase pradejo choru kvatoti,mokytojas irgi. Netgi dabar sunkiai galiu rasyti apie vaikystes patycias.Bijodavau,kad kaimynu vaikai nepasakytu mano tevams,apie tai,kad is manes saipomasi.O kai mamai,vienakart usiminiau ji visai nesureagavo.Kas ten is taves saiposi pasake,neisigalvok.Bet ji tiesiog gyveno savo vizijose isivaizduodama,kad man viskas gerai,kad as esu virsuneje.Nors,jeigu ziuresime i pazanguma taip ir buvo,bet kitu atveju,tai buvo siaubinga.iki

xxx
Pranešimai: 184

2015-06-05 22:06

sirdis heart rasosi :) o filma reikes paziuret

Lija
Pranešimai: 5

2015-06-05 19:06

labai sudomino si tema.Dabar as jau esu suaugusi ir is manes niekas nesisaipo.Taciau, kai buvau 11,12,13 metu is manes saipydavosi kiekvienos pertraukos metu.As tuomet verkdavau,tada saipydavosi dar labiau.Tarp kitko as labai gerai mokiausi ir mokslas man tapo paguoda.Praejus daugeliui metu,suzinojau,kad mokytojai liepdavo vaikams is manes saipytis.Kadangi as mokiausi mazame kaimelyja ,mokykla mazyte ,o mokytojai nekente mano tevo,kuris yra labai protingas ir isdidus.Tai stai koks pastebejimas,kad is kurio vaiko saipomasi tam priezasti duoda mokytojai.Beja toje pacioje klaseje, kaip ir as, mokesi mokyklos direktores sunus,kitu mokytoju vaikai. Budama 13 persikeliau i kita mokykla ir viskas buvo gerai.taciau nuosedos sirdyje stovi netgi dabar.tai tiek

?
Pranešimai: 67

2015-03-20 19:03

o tu Artūrai susirask užsiėmimą, aš patarčiau sportą

?
Pranešimai: 67

2015-03-20 19:03

R.t. kaip pirštu į akį.man teko ir tokia dalia. dabar aš "kieta" o tie buvę kietuoliai siandien vaikšto apsimyžę, gaila bet jau net 2 iš jų nėra,narkotikai.....

Artūras
Pranešimai: 77

2015-03-14 18:03

man yra 14m.esu astuntokas.kiekviena diena is manes saiposi klasiokai.labai noreciau cia susirasti vieno likimo daugu.

Artūras
Pranešimai: 77

draugų patyčios

2015-03-14 18:03

draugų patyčios

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių