rasma
Pranešimai: 2

2015-10-26 19:10

rateliuose ieskau draugo


















rateliuose ieskau draugo





















Urtė
Pranešimai: 10

2015-10-24 15:10

Sėdėti vėžimėlyje-ne pasaulio pabaiga.Aš laiminga su vyru, sėdinčiu vėžimėlyje.Keliaujame kartu,džiaugiamės kartu, liūdime kartu...Turiu draugę, kuri man baltai pavydi(nors ji turi sveiką vyrą). Ir ne jai vienai taip. tokie žmonės paprastai esti geresni, jautresni, savo negalią norintys kompensuoti dideliu švelnumu ir dėmesiu...

Vilte
Pranešimai: 335

2015-10-11 10:10

Spalio 19 d. 18 val. atvykite į Siemens Areną Vilniuje. Išvysite daug tokių, kurie gyvena(gyvena, o ne egzistuoja) judėdami vėžimėlio pagalba.Mokosi, siekia sportinių laimėjimų, tuokiasi, nekeikia Likimo...Daugelis sveikųjų gali iš jų pasimokyti

Vilte
Pranešimai: 335

2015-10-11 10:10

d.Sėdinčiųjų vėžimėliuose daugėja.Autoavarijų val.Vilniuje, Siemens Arenojedažna pasėkmė-judėjimas tik vėžimėlio pagalba. Gal todėl daug gražaus jaunimo gyvena tokį gyvenimą. Gyvena, o ne egzistuoja.

mergaite
Pranešimai: 19

2015-10-04 16:10

as nesedziu vezimelyje...bet niekada nejauciu gailescio tiems,kurie sedi...galiu jais tik zavetis...Visada galvoju, kokie jie laimingi,kad gali sypsotis, nors likimas taip juos nuskriaude. as zaviuosi visu jusu stiprybe, optimizmu...didziuojuosi tais, kurie nenuleidzia ranku ir su didelia viltimi zvelgia tolyn...stengiasi...linkiu jums visiems visokiariopos sekmes:-)Siaunuoiai...

Antanas
Pranešimai: 78

2015-09-27 10:09

Noriu padrąsinti judančius vėžimėlio pagalba.Siekite žinių(dabar jau galite įsigyti ir aukštąjį išsilavinimą), plėskite savo akiratį, dalyvaukite neįgaliųjų organizacijų veikloje ir Jūs gyvensite labai įdomiai.Lieuvos paraplegikų(paleryžuotos kojos po stuburo traumų)asociacia netoli Šventosios,Monciškėse, prie pat jūros organizuoja įvairius kursus:užsienio kalbų, pynimo iš vytelių, sodų rišimas ir t.t. Ten susipažinsite su savo likimo bičiuliais, turiningai praleisite laiką. Vienas svarbiausių dalykų,- norėti padėti pačiam sau, nelaukti kol iš dangaus ims kristi...mana.Stiprybės, likimo bičiuliai.

Antanas
Pranešimai: 78

2015-09-26 15:09

Įdomus Varno pasiūlymas.Tema verta dėmesio.Atsisėsti į vežimėlį-baisu, bet ne svieto pabaiga.Sėdžiu ir aš. Jau daug metų. Pradžioje sau įrodinėjau, kad kažką galiu. Vėliau-kitiems. Man to reikėjo, kad nežlugčiau, kaip asmenybė.Dievas nedavė sveikatos, bet davė daug gerų bičiulių. Gyvenu gana turiningą gyvenimą, neprasigėriau, esu gerbiamas aplinkinių. Kaip save pateiksi visuomenei, taip ji tave ir vertins...Nepiknaudžiauti žmonių gerumu,-tai monojo gyvenimo kredo.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-17 12:09

Visi mes turime savo ratelius. Aš taip pat sėdžiu darbo kėdėje su ratukais ir ilgesingai žiūriu pro langą. Man norėtųsi kažkur eiti, su kažkuo susitikti, o turiu sėdėti ir...dirbti.

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-04-19 08:04

Sveiki!
I mane kreipesi pazystama pagalbos. Ja partrenke masina. Zinoma, kaltininkas nubaustas bauda, kad vaziavo girtas, o jau metus turi kapstytis pats. Buvo kelios operacijos, del gydytoju ir slaugytoju aplaidumo po ju pasidarai dar neigalesnis, pats turi zinoti kaip kapstytis, ieskoti patarimo is geru zmoniu.
Ji galvoja, kad raumenu sustiprinimui(paralyzuota koja po slaugytojos darytu injekciju), kaulu stiprinimui ji iesko Calci Citrati. Ji tiki, kad tik sie vaistai gali padeti. Gal yra ir Vilniuje ju? Juk nevaziuosi i Amerika ju ieskoti.
Pasidalykit patirtimi kaip padeti moteriai.
Ka gali invalidu draugija ar seimo narys, jei ji gyvena Lazdynuose?

Antanas
Pranešimai: 78

2015-04-17 16:04

Jūsų žiniai. Monciškės jau gali priimti žmones, norinčius pabėgti nuo rutinos. Smulkesnę informaciją Jums suteiks ten jau apsigyvenę ratukuose sėdintys mūsų likimo bičiuliai, kurie tvarko visą ūkį. Administruojančios Rasos tel.:868734194

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių