zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-28 14:10

Nei kategoriškas reinkarnacijos neigimas, nei tikėjimas į jos objektyvų egzistavimą nėra tikslūs platesne prasme. Galų gale realus tik paties kūrybinio principo buvimas.Pasaulis, kuriame reinkarnacija atrodo neįmanoma, ir tas, kuriame ji nenuginčijamas faktas, - tai tik virtualios realybės,kurias sukūrė patirčių simfonija. Dėl šios priežasties kosminis žaidimas gali apimti scenarijus, kurie dėl mūsų ribotos, kasdienės pozicijos, gali pasirodyti nesuderinamais ir prieštaraujančiais vienas kitam.

Stanislav Grof

zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-28 07:10

Mane ypatingai domina reinkarnacijos fenomenas. Šioje srityje ypatingai daug nuveikė psichiatras Ian Stevenson. Aš nesu įsitikines jos buvimu, tačiau Ian Stevenson pateikia tikrai įdomių faktų.
Gal kas domisi NSO, paralelinėmis visatomis, įvairiais psy-fenomenais?

zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-27 17:10

jei suspėsiu, kol šis puslapis nedingo nežinioj, gal kas gyvenime patyrė kažką neįprasto? būčiau dėkingas!:)

zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-27 17:10

Prieš parapsichologiją:
Truksta moksliškai įrodomų įvykių, kurie liudytų apie parapsichologinės egzistencijos formą. Tačiau yra įrodymų, kurie beveik nepaaiškinami. Sunku gyventi nežinioj, bet juk galima domėtis viskuo:)

zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-27 16:10

Yra dar vienas įdomus reinkarnacijos aspektas. Ši informacija mums žinoma iš tam tikrų tibetiečių mokymų ir praktikų, kurios pasakoja, kaip iš tiesų galima paveikti mirties ir reinkarnacijos procesą.Tibeto literatūra pasakoja, jog itin išsivystę dvasios meistrai sugeba pasirinkt laiką ir vietą savo būsimai mirčiai, jie numato būsimo įsikūnijimo laiką ir vietą arba net išlaiko sąmonės tęstinumą, keliaujant per rdquo;bordordquo;(tarpinės būsenos tarp mirties ir kito įsikūnijomo).

zilvinas
Pranešimai: 271

2015-10-27 16:10

Buda-tik didis zmogus,islaisvines savo gales ir savo siela nuo zemiskos prigimties.Dievas-tai kas yra auksciau uz musu prota.

zilvinas
Pranešimai: 271

2015-10-27 16:10

Man atrodo,kad tikru parapsichologu Lietuvoj,turintciu tam tikru sugebejimu,yra labai mazai.Dazniausiai tuo piknauciauja visokios nesamones.

zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-27 16:10

Bodhisatvos ketinimas:
Nesuskaičiuojamos gyvos būtybės,
bet aš pažadu visus juos išgelbėti.
Paklydimai nesuskaičiuojami,
Bet aš pažadu nutraukt juos.
Dharmos vartų - daug,
Bet aš žadu įžengt į visus.
Budos kelias- aukščiausias,
Bet aš pažadu atlikt tai.

Grynas idealizmas, bet skamba labai gražiai:) Kaip aš išgelbėsiu kiaulę, kurios sprandinę ką tik valgiau?:)

zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-27 15:10

Esu agnostikas(viskuo abejojantis):) Kam teko rimčiau domėtis parapsichologija?

zuikis
Pranešimai: 392

2015-10-27 15:10

Pokalbis apie parapsichologiją, įdomūs pasakojimai iš savo patirties, parapsichologinės literatūros citavimas, naujausios psichologinių tirinėjimų kryptys.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių