ieva
Pranešimai: 86

2015-12-19 16:12

o kodel moterims butina, o vyrams ne?

Kietas
Pranešimai: 3

2015-12-18 20:12

Visai idomu cia buvo paskaityt jusu komentarus tikrai nepalaikau tu bachuru kurie skutasi kojas, krutine ir rankas. Pats skutuosi pazastis o gagta ir kiausus karta per menesi apkarpau.man 14m.

ona
Pranešimai: 51

2015-12-08 20:12

tai gal tegu vyrai ir moterys visus kuno plaukus skutasi.o be to zinau gera buda kad plaukai neataugtu -chemioterapija. del grozio ir higienos galima pasiaukoti. o jei rimtai tai man regis kad cia viskas vyksta is neturejimo ka veikt.zinoma pazastys kojos veidas nosis turi buti nuskusta bet apie anas vietas tai kazkaip ne sis ne tas. ypac itartini besidepiliuojantys vyrai.man jie panasus ituos kitos lytines pakraipos.peskit savo gaktas kiek tik norit bet svarbiausias dalykas prauskites ir dar su muilu o ar ten plika ar miskas sekso kokybe nepageres

katyte
Pranešimai: 12

2015-11-19 09:11

jei vyrai is moteru reikalauje, kad jos laikytusi higienos, tai kodel ir patys negaletu pasilaikyti.Nebutinai , kad butu nuskusta iki galo, bet apsikarpyti tai kiekvienas turetu.

linas
Pranešimai: 172

2015-10-10 14:10

Pritariu... Jei plaukus nuskusi, nereiškia, kad jau švaru... Praustis dažniau reikia!!!
O kas ką skuta - čia jau jų reikalas...

elektra
Pranešimai: 3

2015-09-10 09:09

Aisku, maloniau, kai pas vyra nezelia dziungles, ypac oralinio sex metu. nelabai faina, kai plaukai i burna lenda. O ir vyriskasis pasididziavimas optiskai pailgeja, maloniau ziurisi:) Beje, kam skustis ir po to kasytis? Juk yra depiliaciniu priemoniu, kaip minejo cinzano:)

Liza
Pranešimai: 13

2015-08-27 14:08

Gražiausia yra trumpai pakirpti plaukučiai gaktos srityje. Tikrai neversčiau vaikino skustis, nes žinau kaip erzina įauginėjantys plaukeliai... O va pažastis derėtų skusti. Juk visa tai daroma ne tik dėl estetinio vaizdo, bet ir higienos sumetimais.

Povilas
Pranešimai: 34

2015-08-22 06:08

Nezinau aksciau tuos plaukus skusdavau,bet po to supratau,kad tai sudaro dar bereikalingu problemu,nes plaukam ataugant niestedavo ir siaip neestetiskai atrode.Mano nuomone reiktu viska daryti su saiku,galima siek tiek patrumpinti,ar pan.,bet radikaliai keisti manau,kad nereiktu.Nesakau,kad tai yra nevyriska,bet yra kvaila ir tikrai nereikalinga.As tiktai pazastu neskutinesiu,tegul kiti galvoja ka nori,svarbiausia,kad butu wiskas higieniska ir proto ribose tvarkinga.

katyte
Pranešimai: 12

2015-08-20 10:08

nedaryciau nesidepiliavusiam vaikinui oralinio...merginoms juk reciau ji darote o kai tenkini vaikina ir pradedi springti plaukais tai nemanau kad tai prideda romantikos...

rita
Pranešimai: 239

2015-08-18 19:08

na o tai pagalvokit kaip merginoms reikia skustis ir galvojat joms tai cia labai didelis malonumas?:):) bet taigi visvien skutasi kad tik jums patikti:) tai va taip.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių