vaida
Pranešimai: 74

2015-09-23 12:09

Sveikas,

labai noreciau placiau pakalbeti apie sia operacija, nes ja darytis ar ne neapsisprendziu jau metus. Buciau labai dekinga jei parasytum el pastu. Aciu

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-01-08 20:01

Akys operuojamos is karto abi, pertrauka gal pora minuciu tik:)

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-01-08 20:01

Kai as buwau pirmoje konsultacijoje, tai po jos iskart galejau operuotis, pries 1.5 metu eiliu nebudawo, beje operacijos daromos tik 5-dieniais:)
Dabar gal kas ir pasikeite.

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-08 19:01

Informacija - pats svarbiausias dalykas, todėl nuoširdžiai dėkoju Jums, Gintai, kad pasidalinote ja. Galbūt, butume radę ir patys internete, bet labai naudinga sužinoti atsiliepimus paties operuoto žmogaus, nes regėjimas yra pats svarbiausias žmogui ir tikrai labai nuramina pozityvūs rezultatai ir atsiliepimai.
Tik ką buvau užėjus į puslapį ir nudžiūgau, jog konsultacijos atliekamos ir Kaune bei Klaipėdoje, tai yra labai patogu.
Gintai, dar noriu Jūsų paklausti: ar yra eilė operacijai t.y. kaip greitai po konsultacijos operuojama?

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-01-08 17:01

Jei jusu noras didelis, patikekit visos baimes dingsta. Man patikino kad jokiu nepavykimu nebus, nebent nevisiskai idealus matymas.
Labai norejau matyti puikiai, tai pasiryzti nebuwo sunku:)
Daug kas sako kad po keliu ar daugiau metu vel gryshtama prie seno matymo, bet taip nera nes sena ragenos sluoksni nudegina, matome vel kaip is naujo gime:) tik senatvej greiciausiai kaip ir daugumai bus toliaregyste:)
Geriausia operacija darytis Krokuvos g. 11
www.lasik.lt <- registracija

vaiva
Pranešimai: 53

2015-01-08 17:01

Mane sis klausimas domina,bet ir as mazai randu atsiliepimu.

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-01-08 14:01

Beje jei diotrijos vienodos, tai tas -11D neaisku is kur...

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-01-08 11:01

Kam tas uzsienis? Lietuvoje irgi turime puikiu gydytoju, su 20m patirtimi sioje srityje.
As dariausi Vilniuje, Krokuvos gatveje. Kaina priklauso nuo dioptriju, mano akys buvo labai silpnos, tai operacija kainavo 4500 LT.

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-01-07 20:01

Sweiki, sia operacija pasidariau pries 1,5 metus, labai dziaugiuosi, viskas perfect. Dabar atrodo kad ir visada gerai maciau:) klauskit jei turite klausimu del operacijos, tikrai rekomenduoju operuotis!:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių