eglute
Pranešimai: 7

2015-08-10 10:08

Mano vyrui turbūt krizė, jam 35 metai, jis palieka mane su dviem mažais vaikais, dideliame name, kuriam reikia vyriškų rankų, aš to niekaip nesuprantu,pragyvenom 10 metų, tai ką sukūrėm jis palieka ir išeina kažkur nuomotis būsto. Jam pasidarė nebesvarbu nei vaikai, nei aš, aš galvoju, kad jam kita apsuko galvą, o jis sako nežinąs ką daro, bet nori išeiti....., gal kas ką panašaus išgyveno, norėčiau pasidalinti patirtimi.....

rita
Pranešimai: 239

2015-02-03 09:02

Ko gero taikrai mūsųs santykiams jau nėra ateities, visuose mūsų bendruose pokalbiuose dominuoja tik jo darbas, pastoviai girdžiu koks jis nelaimingas ir kad niekas jo čia Lietuvoje nelaiko, kad jo vienintelis noras susirasti laimę užsienyje, ko gero mes jau dvasiškai seniai išsiskyrę, liko tik fizins buvimas kartu...

genute
Pranešimai: 4

2015-02-02 22:02

pagal metus iki krizes dar yra 5-6 metai.taciau vyrukas jau pavarges nuo gyvenimo.kad nori permainu-tai gerai.taciau,kad siose permainose nerataves,rita,tai rodo ,kad jusu santykiai nera tikri.matyt esi jam tik patogi ir tiek.nesigailek ir ieskokbutent savo zmogaus.tikrai surasi.o gyvenimas yra tik karta duotas.neverta aukotis.beje,ir jam butu sugadintas gyvenimas su tavim.tik mes moterys esam baisiai prieraisios.atsimenu ,net edita mildazyte yra sakiusi apie savo pirma santuoka.ji buvo tokia;sako mane tempia uz plauku,o as saukiu nepalik!bet,suaugo,padare teisinga sprendima ir siandien ji laiminga ir visa lietuva ja didziuojasi uz laidardquo;BEDU TURGUSrdquo; taigi,nenusimink.viskas dar pries akis.tik ieskok!

rita
Pranešimai: 239

2015-02-02 19:02

Mano draugui tikriausiai vidutinio amžiaus vyrų krizė. Jam 35 metai, bet jis nesprendė jog nežino savo vietos gyvenime, niekas jo nedomina, jis nori permainų, planuoja išvažiuoti gyventi į užsienį. manau, kad mūsų draugystė pakibo ant plauko... Gal kam nors panašiai būvo norėčiau, kad pasidalintumėte patarimais.

rita
Pranešimai: 239

vidutinio amžiaus vyrų krizė

2015-02-02 19:02

vidutinio amžiaus vyrų krizė

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių