guru
Pranešimai: 338

2015-05-01 16:05

Geriau yra tiketi gyvenimu po mirties,nes jeigu jo ir nebutu,mes nieko neprarastume:).

indre
Pranešimai: 58

2015-04-19 22:04

Jeigu parašei, vadinasi reikėjo:)
Kaip po audros nušvinta saulė, taip ir patikėk, sunkius laikus keičia geresni. Ramios tau nakties ir gerų, šiltų sapnų.

indre
Pranešimai: 58

2015-04-19 21:04

Ką čia norėjai pasakyti? Gink tas mintis šalin, o nuo gėrimo dar niekam gyvenimas nepagražėjo...

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-21 18:03

Rusų kalbos mes dar nepamiršę, taigi rdquo;no problemrdquo;... :)
Galiu pasiūlyt paskaityti irgi įdomų puslapį rusų k. apie neatskleistas žmogaus galimybes.
ad-store.ru/gorod/index.php?module=Static_Docsfunc=view

Ir dar www.Tikslas.lt yra labai daug įvairiausių nuorodų ir netgi įv. kalbom. Taigi, bus ką rinktis. Gero vakaro, malonaus skaitymo! :)

zuikis
Pranešimai: 392

2015-03-20 16:03

t.y. Modi

zuikis
Pranešimai: 392

2015-03-19 18:03

įdomiai kalbat, gal ir aš prisijungsiu

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-18 18:03

O kur jį galima gauti? Ir man labai įdomu! :)
Apie sapaliojimus, kad susitinkama Anapus su mirusiaisiais, tai aš irgi netikiu!... :)) Pasakos! Juk siela - bekūnė. Visi, patyrusieji klinikinę mirtį, kaip susitarę tvirtina, jog savo kūną jie matė iš šalies... bet, kad kai kuriais atvejais vaidenasi, tai irgi yra įrodytas faktas. Na, kad ir poltergeisto reiškiniai...

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-17 18:03

Na, įtikinamų įrodymų, deja, nėra. Įv. religijos ir tos nesutaria, pvz. katalikų bažnyčia reinkarnacijos nepripažįsta. Indų Avataras Satja Sai Baba, materializuojantis įv. dalykus tūkstantinės minios akivaizdoje, vadinantis save Dievo vietininku žemėje teigia, jog mes ateinam į šį pasaulį, kad ištrūktume iš gimimų ir mirčių rato, ką įmanoma pasiekti tiktai sielai tobulėjant. Na, tuo irgi galima tikėti ir netikėti. Bet yra dalykų absoliučiai nepaaiškinamų nei jokia logika, nei jokiais fizikiniais dėsniais. Pvz. Libano šventasis, tėvas Šarbelis, kuris ir praėjus net visam šimtmečiui po mirties, atrodo vis taip pat tarsi nebūtų miręs, o tik užmigęs, jo kūnas neirsta! Jis buvo atkastas net tris kartus ir tai yra patvirtinta oficialiai. Apie jį ir jo daromus po mirties stebuklus galit pasiskaityti išleistose knygose, po rusų žurnalistų grupės apsilankymo Libane, jo vienuolyne. Knygas galima rasti ezoteriniuose knygynuose. Tikrai labai įdomūs faktai, patvirtinti oficialiosios medicinos, kai beviltiški, nepagydomi ligoniai staiga imdavo ir savaime pasveikdavo. Aš ir pati savo nuostabai turėjau progos vieną iš tų stebuklų patirti: mano sūnus neseniai nusipirko pirmąją savo gyvenime, išsvajotąją mažalitrę mašiną. Prieš išvažiuojant, aš jam padėjau į mašiną po sėdyne šio šventojo atvaizdą. Po kelių mėn. važiuodamas su pilna mašina draugų nelygiu žvirkeliu padarė salto net pusantro apsisukimo; sėdėjęs priekyje, atsidurė ant galinės sėdynės, nors rdquo;Peugeotrdquo; yra labai maža ir ankšta mašinikė, neverta net aiškinti, kas beliko iš mašinos, bet... kas nuostabiausia, jog nei vienam buvusiam joje ne tik, kad nieko rimto neatsitiko, bet nebuvo net nei vieno įbrėžimo! Kaip sakoma: očevidnoje-neverojatnoje! O galėjo baigtis labai tragiškai - jei ne žūtis, tai invalidumas ir dar kalėjimas! Na, ir sakykit, kaip tai pavadinti, jei ne stebuklu!?
Yra daug įvairių faktų, kurių mokslas nepajėgus paaiškinti, ir vis daugiau net tų pačių mokslininkų pradeda atsigręžti į tikėjimą, į Dievą...

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-17 08:03

Kad su mirtimi gyvenimas nesibaigia, esu tvirtai įsitikinusi. Dar jaunystėj man kildavo klausimas: na, negi mes gimstam tik tam, kad valgytume, miegotume ir daugintumėmės...

O čia smagus anekdotas šia tema:
rdquo;Siela Rojuje juokiasi iki ašarų. Apaštalas Petras nustebęs klausia, kas jai taip juokinga. - Aš jau dvi valandos kaip čia, o jie vis dar mane operuoja.rdquo;

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-16 00:03

Tik parašius atkreipiau dėmesį į datą, gaila, kad tema jau užgęsusi... bet manau, jog tai tikrai nėra kliedesiai, nes faktai yra surinkti iš viso pasaulio... deja, mokslui ištirti to neįmanoma!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių